Co nás čeká

Horoskop na středu 8. prosince: Neděste se změn, přinesou vám odměnu

Horoskop na středu 8. prosince: Neděste se změn, přinesou vám odměnu
Zdroj: Getty Images

Slunce ve Střelci věští nový začátek fantastické cesty v budoucnosti. Pokud se cítíte příliš vystresovaní, naplánujte si den volna. Relaxujte, uvařte večeři pro přátele a bude lépe. Středa je ideálním dnem pro úklid vašeho domova, zažene totiž i špatnou náladu.

Beran

Osoba, se kterou si báječně sedíte, se chová velmi divně. Jako úplně jiný člověk! Nebojte. To, že si dnes nerozumíte, neznamená ochladnutí vztahů. Jen oba potřebujete čas pro sebe, abyste mohli rozvinout své vlastní zájmy, které jsou přece jen odlišné.

Býk

Nejlepší je zůstat hezky v teple vlastního domova a vychutnávat si pohodlí. A pokud máte chuť na nějakou společnost, prostě ji pozvěte k sobě. Uvařte večeři, pusťte hezký film a uvidíte, že královská zábava může být i u vás doma a tolik vás nestojí.

Blíženci    

Nenastavili jste přátelům dostatečné hranice. Zatímco jejich rozmary musí být za všech okolností vámi plněny, ty vaše mohou být vesele ignorovány. Nebojte se dát najevo, že nejste žádný "hej nebo počkej". Mají vás rádi a nezatratí vás. Sami čekají na políček.

Rak   

Máte pocit, že někomu dlužíte omluvu za špatné jednání? Omluvte se. Věci se sice rychle zapomínají, ale pocit nedůvěry jen tak nezmizí. Všichni děláme chyby a schopnost omluvit se je vážená mnohem více než bezchybný přítel, který neexistuje.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev    

"Můj domov, můj hrad." Domácí prostředí ovlivňuje náladu. Pokud žijete v nepořádku, odráží to chaos, který ve vás je. Čisté a krásné prostředí zlepšuje náladu, i když je pod psa. Zkuste si udělat revizi domácnosti a vyzdobte nejen dům, ale i duši.

Panna 

Nezoufejte, pokud váš milostný vztah v sobě nemá onu spalující zvířecí vášeň. Nemusíte se hned spálit touhou na popel, abyste měli pocit, že je to ta pravá láska. Užijte si příjemné mírumilovné teplo vašeho vztahu a vzájemnou podporu i důvěru.

Váhy  

Nestyďte se za svoje pocity, i když můžete být často kritizováni za to, že se místo rozumu řídíte citem. Mnoho lidí nemá ani rozum, ani srdce, jimiž by se ve svém životě řídili, a tak alespoň kritizují na ostatních to, co sami nemají. Není se za co stydět!

Štír     

Ve vašem okolí se může objevit osoba, která vám zrychlí srdeční tep. Jen zachovejte klid! I přesto, že vás daný člověk velmi přitahuje, nemusíte mu to dávat hned okatě najevo. Dávkujte sympatie po kapkách, přílišný nával náklonnosti by jej mohl vyděsit.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Nebýt ve vztahu není žádný konec světa! I tak jste milovaní svým okolím! Štěstí se dá prožívat i jako single, tak si užívejte svobody, kterou ostatní nemají. Nejste pejsci, co musí žít opuštěně v útulku, dokud si je nenajde nový páníček.

Kozoroh         

Slunce ve Střelci věští nový začátek fantastické cesty. Rýsuje se povýšení, zvýšení platu nebo báječná zahraniční cesta. Jen se neuzavírejte novým přicházejícím možnostem. Změny vás mohou sice krapet děsit, ale na jejich konci vás čeká sladká odměna!

Vodnář       

Nedělejte unáhlené závěry o osobách, o nichž nemáte moc informací. Mohou vás okouzlovat, a dokonce do nich můžete být i zamilovaní. Je to však jejich nitro, které vás přitahuje, nebo jen líbivý povrch? Pohovořte s nimi a uvidíte, jací jsou.

Ryby  

Pokud se cítíte příliš stresovaní v práci a nemáte ani trochu energie na dokončení projektů, dejte si den volna. Relaxujte, odpočívejte, přečtěte si knihu a bude lépe. Druhý den se budete cítit svěží jako rybička a dotáhnete do konce vše, co bude nutné.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nový cestovatelský semafor: Polsko a Rumunsko si pohoršilo

Ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo cestovatelský semafor. Od pondělí 31. ledna se Polsko a Rumunsko nově přesunou mezi země s velmi vysokým rizikem výskytu koronaviru (tmavě červená kategorie). Podmínky návratu se však nezmění. Státy totiž patřily do červené kategorie, která je má stejné jako tmavě červená kategorie.

Píše se na Deník.cz