Zajímavosti

K ročnímu předplatnému iDNES Premium dostanete na tři měsíce Voyo

K ročnímu předplatnému iDNES Premium dostanete na tři měsíce Voyo
Zdroj: TV Nova

K ročnímu předplatnému iDNES Premium nyní získáte tříměsíční přístup k tisícovkám filmů, dokumentů, reality shows a seriálů na portálu Voyo. To vše za 599 korun. iDNES Premium je exkluzivní klub, díky kterému mohou čtenáři čerpat unikátní výhody a mít přístup k jedinečnému obsahu.

iDNES Premium, to je nejen přístup k prémiovým článkům, které jinde nenajdete, ale i k možnosti přednostního nákupu vstupenek na koncerty, přístupu k audioknihám a e-knihám zdarma nebo k exkluzivním soutěžím. A v rámci speciální akce k tomu všemu můžete mít tříměsíční předplatné na portálu Voyo.

K získání jedinečného balíčku, který je i ideálním vánočním dárkem, stačí jen pár kroků – zaplatit si roční předplatné iDNES Premium za 599 Kč, kliknout na "zlaté tlačítko" na stránkách iDNES.cz, kde získáte kód voucheru na Voyo. Ten si zkopírujte a jděte na Voyo.cz.

Související obsah

Pokud nemáte svůj účet na Voyo, klikněte na "Voyo předplatné", zobrazí se vám část "Máte kupón?" a do volného pole "Uplatnit kupón" zadejte zkopírovaný kód. Následně vyplňte registrační údaje (e-mail a heslo).

Pokud už na Voyo registrováni jste, přihlaste se a v pravém horním rohu najdete ikonu uživatele (panáček), klikněte na ni a zvolte možnost "Aktivace kupónu". Poté už jen zadáte kód a získáte tříměsíční předplatné.

Michal Prokeš, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz