Krimi

Horor na Chebsku: Matku násilím nutil prodávat drogy, týral i desítky psů

Otřesný případ z malé obce na Chebsku vyráží dech. Muž měl týrat svou maminku a také ji nutit k prodeji drog. Navíc provozoval množírnu psů, kde zvířata živořila ve zcela nevyhovujících podmínkách.

Za dealování marihuany si 38letý muž přišel na stovky tisíc korun. Do nelegálního byznysu podle policie proti zapojil svou 66letou maminku proti její vůli. Nutil ji předávat balíčky s drogami zákazníkům. Dlouhodobě ji týral, musela snášet bití i nadávky a zakazoval jí vycházet z domu.

Na případ upozornil portál Krimi Plzeň. Muž po zatčení skončil rovnou ve vazbě. Vedle výroby narkotik měl množit psy.

"Při domovní prohlídce kriminalisté odhalili v bytě přes tři desítky psů. Ti zde byli chováni v nevyhovujících podmínkách. Všechna zvířata byla předána odchytové službě z Mariánských Lázní a v této věci kriminalisté provádí šetření pro podezření ze spáchání trestného činu chovu zvířat v nevhodných podmínkách," uvedla policejní mluvčí.

Související obsah

Kriminalisté už muže obvinili z nedovolené výroby psychotropních látek, týrání osoby žijící ve společném obydlí a vydírání. Když se jeho vina prokáže, ve vězení může strávit až 10 let.

vk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz