Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 9. prosince: Nechte věci přirozeně plynout a někdo se objeví

Horoskop na čtvrtek 9. prosince: Nechte věci přirozeně plynout a někdo se objeví
Zdroj: Getty Images

Najděte a hýčkejte to, v čem jste dobří. Chce to jen nezakrnět a najít si něco, co vás baví. Pokud máte malé děti, všímejte si dnes jen jich. Času strávenými s dětmi nebudete nikdy litovat, i kdyby vás malí čerti měli utahat k smrti.

Beran

Můžete spatřit přítele nebo blízkého kamaráda v novém světle. Ať již v negativním nebo pozitivním smyslu, vyvede vás to z míry natolik, že přehodnotíte vše, co jste si o něm až doposud mysleli. I stará parta je někdy plná překvapení, která byste nečekali.

Býk

Vztah, který na to nevypadal, se rozvíjí raketovou rychlostí a vy již nejste schopni zařadit zpátečku. Děsíte se? Proč? Možná jste byli sami dost dlouho na to, abyste byli schopni ocenit snahu druhé osoby o posunutí vztahu na vyšší úroveň. Ta ale nakonec oba uspokojí.

Blíženci

Zkuste se více zabývat temnou stránkou života. Nejedná se o nic perverzního. Náhled do temných zákoutí duše dokáže vymést pryč hodně smetí, o kterém nemáte potuchy, že existuje. Morálka může kvést tehdy, když víme, že Satan neexistuje, ale zlo v nás ano.

Rak

Odkládáte nutné opravy, abyste ušetřili peníze, ale zároveň si neuvědomujete to důležité. Nefunkční zařízení v domácnosti jsou mnohem většími žrouty peněz než jejich oprava! Zkontrolujte všechny spotřebiče a pozvěte klidně i opraváře, pokud je to potřeba.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev

Někdy nám perfektně sedne osoba, která nechce prolomit ledy. Společné zájmy, názory a pohled na svět nikdy nenahradí tu pověstnou jiskru mezi milenci. Pokud k vám bude dotyčný stále chladný, ušetřete si čas plýtváním energie na někoho, kdo o vztah nemá zájem.

Panna

Pokud máte malé děti, všímejte si dnes jen jich. Vezměte je odpoledne ven a večer jim místo televize přečtěte pohádku nebo si vymyslete svoji vlastní! Času strávenými s dětmi nebudete nikdy litovat, i kdyby vás malí čerti měli utahat k smrti. Vše se vám vrátí.

Váhy

Rozvíjejte své schopnosti. Kupte si vědeckou knihu nebo se přihlaste na vzdělávací kurz. Nebudete litovat, protože všechny vědomosti se vám zúročí a v budoucnu se dostanete na mnohem lépe placené místo. Chce to jen nezakrnět a najít si to, co vás baví.

Štír

Pokud ve vztahu neuspějete, možná je to jen tím, že máte nerealistické požadavky na svůj protějšek. Člověk není auto, u kterého si můžete nadiktovat, jakou bude mít barvu, výkon motoru a výbavu v interiéru. Nechte věci přirozeně plynout a někdo se objeví.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Orientace na politické dění je bohulibá, ale nenecháváte se politikou ovládat až moc? Člověk se stejnými názory může být falešný a člověk s úplně odlišnými od našich ten pravý pro nás. Neodstrkujte lidi, kteří jsou tu pro vás, jen kvůli volebním lístkům.

Kozoroh 

Neviditelný svět kolem nás existuje, i když se toho bojíte. Nemusíte hned věřit na anděly, abyste si přiznali, že psychologie a práce s podvědomím funguje lépe, než si umíte představit. Kupte si knihu a rozvíjejte svůj potenciál v psychologické sféře.

Vodnář

Lidé jsou jako medúzy. Mohou vypadat elegantně a krásně plavat, ale popálí vás, když nabydou dojmu, že je ohrožujete. I z malých příčin, které by vás nikdy nenapadly. Třeba to, že máte příjemnější hlas, a mohli byste tak umět přesvědčovat okolí lépe než oni.

Ryby 

Povím vám pohádku o člověku, který se odmítl vyvíjet ve sféře, která mu byla daná. A jak dopadl? Zkrachoval a tlačil se někam, kam nepatřil. Najděte a hýčkejte tedy to, v čem jste dobří. Zapomeňte na činnosti, ve kterých jsou úspěšní ostatní, ale vás nenaplňují.

ph, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudyho Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz