Zahraničí

Zpěvák a moderátor Nick Cannon přišel o pětiměsíčního syna

Zpěvák a moderátor Nick Cannon přišel o pětiměsíčního syna
Zdroj: Profimedia

Americký komik a televizní moderátor Nick Cannon přišel o svého pětiměsíčního syna. Ten zemřel kvůli vážné nemoci. Bývalý manžel Mariah Carey se s tím svěřil ve svém pořadu.

Velmi smutné dny prožívá americký moderátor, zpěvák a herec Nick Cannon. Podle NBC přišel o svého nejmladšího syna Zena, kterého měl se svou současnou partnerkou – modelkou Alyssou Scottovou.

Pětiměsíční Zen zemřel na následky vážného onemocnění. Rodiče na něm krátce po narození pozorovali, že není něco v pořádku. Chlapeček podle nich hodně kašlal a měl větší hlavu, než mají novorozená miminka. Zenovi se navíc začala hlava dále zvětšovat. Lékaři pak sdělili rodině smutnou diagnózu. Zen měl v hlavě nádor a musel okamžitě podstoupit náročnou operaci.

Související obsah

​Podle Cannona se stav jeho syna po zákroku nadále zhoršoval. "Nádor v jeho mozku začal růst mnohem rychleji," svěřil se Cannon ve svém pořadu The Nick Cannon Show.

Minulý víkend tak strávil se svým synem jeho poslední chvíle. "Chtěl jsem se Zenem být co nejvíc," řekl moderátor. Proto vzali s partnerkou syna k oceánu. V neděli 5. prosince chlapeček zemřel.

"Tato show je věnovaná mému synovi. Nikdy nevíte, čím si lidé prochází. Obejměte svou rodinu. Dejte někomu pusu. Řekněte, že je milujete," vyzval zpěvák a moderátor. V rámci své show rovněž sdílel emotivní fotky z posledního víkendu, kdy mohl být se svým nejmladším synem.

Nick Cannon má dalších 6 dětí s jinými partnerkami, včetně zpěvačky Mariah Carey. On sám neuznává monogamii a bere ji jen jako koncept, jehož není příznivcem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Souostroví Tonga zasáhlo dva týdny po výbuchu sopky silné zemětřesení

Souostroví Tonga v Jižním Pacifiku, které se ještě zdaleka nevzpamatovalo z výbuchu sopky a tsunami v polovině ledna, zasáhlo silné zemětřesení. Otřesy 6,2 magnituda měly epicentrum v hloubce 14 kilometrů pod hladinou moře asi 200 kilometrů od ostrovů. O následcích nejsou zatím informace, neboť spojení se světem je po sopečné erupci téměř přerušeno.

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Píše se na Deník.cz