Domácí

Tragédie po vánočním večírku. Ženu našli mrtvou v řece

Tragédie po vánočním večírku. Ženu našli mrtvou v řece
Zdroj: Krimi Plzeň

Policisté vyšetřují smrt ženy, jejíž tělo našli v pondělí ráno v řece Úhlavě na Klatovsku. Dotyčná se měla v neděli v noci vracet z vánočního večírku.

Tělo mrtvé ženy nalezli svědci v pondělí kolem půl osmé ráno v řece Úhlavě v obci Beňovy, ta je součástí Klatov. "Na místo vyjeli policisté, hasiči, zdravotníci a byl přivolán policejní potápěč i koroner," uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová.

"Přivolaná lékařka konstatovala smrt ženy," uvedla mluvčí záchranářů Mária Svobodová. Policisté zjistili, že se jedná o 34letou cizinku, která dlouhodobě pobývala právě na Klatovsku. Podle informací portálu Krimi-Plzeň se dotyčná měla v neděli v noci vracet z vánočního večírku. Naposledy ji lidé viděli kolem 23. hodiny.

Související obsah

Zatím není jasné, co se přesně stalo a jak žena zemřela. "Bude nařízena zdravotní pitva. S největší pravděpodobností došlo k pádu ženy vlivem nešťastné náhody a jejímu následnému utonutí," doplnila Ladmanová. Případem se zabývají kriminalisté z oddělení obecné kriminality v Klatovech.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz