Domácí

Autobus se zřítil do příkopu a převrátil na bok. Šest zraněných

Autobus se zřítil do příkopu a převrátil na bok. Šest zraněných
Zdroj: HZS Libereckého kraje

V Libereckém kraji zasahovali hasiči a záchranná služba u dopravní nehody autobusu, který se zřítil do příkopu a převrátil na bok. Záchranáři ošetřili šest zraněných, včetně řidiče, kterého museli hasiči vyprostit.

Nehoda se stala v obci Bradlecká Lhota. Autobus se převrátil na bok a spadl do příkopu. Řidiče museli hasiči vyprostit a skončil v péči záchranářů. "Několika cestujícím poskytujeme neodkladnou předlékařskou péči," uvedli hasiči na twitteru. Konkrétní příčiny nehody zatím nejsou známy.

"Na místě jsme měli celkem šest osob, z toho jedna utrpěla těžké poranění a byla transportovaná do Krajské nemocnice Liberec. Další čtyři osoby utrpěly lehké poranění a převezli jsme je do nejbližší jičínské nemocnice," popsal Michael Georgiev, tiskový mluvčí záchranářů. Jeden z cestujících byl po vyšetření na místě předán do péče rodiny. 

Policejní tiskový mluvčí Vojtěch Robovský TN.cz ve 13 hodin sdělil, že místo havárie je v obou směrech neprůjezdné kvůli vyšetřování okolností a příčin nehody. "Jsme na místě a řídíme dopravu po objízdných trasách," doplnil Robovský. Hasiči zabránili úniku oleje a nafty do potoka. 

Autobusovou dopravu komplikoval na konci listopadu sníh. Během jednoho dne havarovaly hned tři autobusy:

pa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz