Domácí

Žena narazila do stromu a zemřela. Cestou k nehodě bourali i hasiči

Po nárazu autem do stromu v pátek ráno zemřela řidička auta. K tragické nehodě na Pelhřimovsku vyjeli hasiči, kteří po cestě ale také havarovali, čtyři z nich se zranili.

Řidička vozu značky Ford ráno ve 4:30 hodin nezvládla řízení a najela v obci Chýstovice do stromu. Žena se těžce zranila a na místě zemřela. Autem jela směrem od Košetic na Čechtice. 

Po tísňovém volání k nehodě vyrazili hasiči z Pelhřimova a dobrovolní hasiči z Onšova, zdravotníci a policisté. "Dobrovolní hasiči, kteří přijeli k nehodě první, v autě našli zaklíněnou ženu bez známek života. Úmrtí následně potvrdil i lékař," uvedla mluvčí hasičů z kraje Vysočina Petra Musilová. 

Související obsah

Pelhřimovští hasiči s cisternovým vozem po cestě k nehodě havarovali u Křelovic. Jejich vozidlo se převrátilo na bok a skončilo mimo silnici. "Při nehodě se zranila celá čtyřčlenná posádka," řekla Musilová.

"Tři hasiči utrpěli zranění lehčího charakteru a byli převezeni do nemocnice v Pelhřimově. Čtvrtého se středně těžkým zraněním transportovali na urgentní příjem do Jihlavy," uvedl mluvčí záchranné služby kraje Vysočina Petr Janáček. Okolnosti obou nehod vyšetřují policisté. 

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz