Zahraničí

Herec ze Sám doma musí k soudu. Měl napadnout přítelkyni

Herec ze Sám doma musí k soudu. Měl napadnout přítelkyni
Zdroj: Profimedia

Devina Ratraye obvinili z domácího násilí. Herec se proslavil rolí v jednom z nejznámějších vánočních filmů Sám doma, kde hrál Buzze, staršího bratra hlavního hrdiny Kevina McCallistera.

Herec Devin Ratray, kterého všichni znají jako filmového bratra Kevina McCallistera, čelí obvinění z domácího násilí. Minulý týden se v hotelovém pokoji dostal do fyzické potyčky se svojí přítelkyní. 

Policisté dorazili 9. prosince do hotelu Hyatt Place v Oklahomě k nahlášenému incidentu. "Záznamy městského soudu ukazují, že Ratray dostal předvolání za napadení a ublížení na zdraví a že byla stanovena kauce 750 dolarů a udělena pokuta 148 dolarů," uvádí web E! News. Nedošlo k žádnému zatčení, každý z páru spal v jiném hotelu. 

Související obsah

Žena ve výpovědi uvedla, že se začali hádat, ještě než přišli do hotelu. "Když jsme se dostali do pokoje, hodil mě na postel a začal mě škrtit a druhou rukou mi zakrýval ústa, takže jsem nemohla dýchat," uvedla jeho přítelkyně.

Pak ho žena kousla do ruky a on ji udeřil pěstí do obličeje. Skulila se z postele a odešla z pokoje. Šla na schodiště, kde plakala. Pak se rozhodla vrátit se do pokoje, kde si chtěla vzít věci a odejít. "Když si brala svůj počítač, přitlačil ji na stůl a zranil ji na paži," píše se v policejní zprávě.

Hercův zástupce tvrdí, že se pár pohádal, ale fyzické napadení popírá. Dvojice se údajně po hádce rozešla. Proč se ale pár vlastně pohádal, nechtěl zástupce prozradit

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz