Zajímavosti

Ukazovala se ve spodním prádle, teď Grossová zaujala snímky se sestrou

Ukazovala se ve spodním prádle, teď Grossová zaujala snímky se sestrou
Zdroj: Instagram/ @denisagrossova

Dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse zrají jako dobré víno. Starší Denisa (23) nedávno pobláznila instagram odvážnými fotkami v krajkovém spodním prádle a terčem pozornosti je i tento týden. Tentokrát k tomu však nepotřebovala nahotu, stačila jí mladší sestra Natálie (19).

Natálii a Denisu Grossovy instagram miluje, jejich nová společná fotka už sesbírala tisíce lajků. "Můj komplic," napsala starší z dcer bývalého premiéra Stanislava Grosse, který v roce 2015 podlehl zákeřné laterální skleróze.

Příznivci nešetří v komentářích chválou. "Moc vám to oběma sluší. Nádherné fotky," vzkázala Blanka. "Jste nejvíc nejkrásnější a nejúžasnější bytosti pod sluncem. Váš talent je úžasný, vaše vnitřní krása všude kolem nás. Jste velmi výjimečné a moc vám za to děkuji," rozněžnila se Markéta.

https://www.instagram.com/p/CXqNJmbMTT2/

Dívky ztráta milovaného tatínka drtí dodnes, snaží se ale jít dál. Denisa se úspěšně věnuje focení a uchytit by se mohla i jako modelka. Se studem problémy nemá, jak začátkem prosince dokázala pikantními snímky jen ve spodním prádle.

Související obsah

Natálie Grossová má zase před sebou zářnou hereckou kariéru. Je jasné, že ani jedna se ve světě neztratí a Gross se může v nebi dmout pýchou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz