Domácí

Česká krása dobývá svět. Soutěž Elite Model Look vyhrála Amélie Konšelová

Česká krása dobývá svět. Soutěž Elite Model Look vyhrála Amélie Konšelová
Zdroj: Profimedia

Šestnáctiletá Amélie Konšelová vyhrála prestižní světovou soutěž Elite Model Look. Česko se tak může pochlubit dalším úspěchem, díky kterému se stalo nejúspěšnější zemí v hledání nových tváří v modelingu.

Světové finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 ovládla teprve šestnáctiletá Češka Amélie Konšelová. V kategorii model zvítězil ShiYi Zhang z Číny. Vítězové získali smlouvu s některou ze sítě agentur Elite World Group. 

Letošní ročník prestižní soutěže probíhal kvůli koronavirové pandemii online. Z desetitisíce adeptů bylo vybráno 20, kteří se zúčastnili světového finále.

​"Jsem překvapená, ale zároveň velmi potěšená výhrou ve světovém finále Elite Model Look. Velmi jsem si přála v této soutěži uspět, ale do poslední chvíle by mě nenapadlo, že se to skutečně stane. Poznala jsem díky online světovému finále spoustu příjemných lidí z nejrůznějších států z celého světa, kteří se v modelingu pohybují a o to víc si této výhry vážím", komentovala vítězství Amélie Konšelová.

Související obsah

"Odlétám na tři měsíce do Koreje, do Soulu. Těším se, ale mám velký strach, protože letím poprvé, a ještě k tomu sama," řekla v rozhovoru pro portál Super.cz. Jejím největším snem je být na přední stránce katalogu Vogue.

Dalším z jejích snů jsou přehlídky v Paříži, Londýně, Miláně a New Yorku. Za nejobtížnější v práci modelky považuje "skloubit život osobní s tím profesním". 

Své nadšení neskrývá ani ředitel soutěže a spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány. "Jsem nesmírně hrdý na Améliin úspěch, kde po vítězství v národním kole Schwarzkopf Elite Model Look následovalo i vítězství na finále světovém," řekl Jány.

Takto to slušelo českým finalistům Elite Model Look při focení: 

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz