Domácí

Rapper Leo Beránek natočil klip ve vězení. Přesunuli ho do izolace

Rapper Leo Beránek natočil klip ve vězení. Přesunuli ho do izolace
Leo Beránek Zdroj: profimedia.cz

Leo Beránek si ve vězení odpykává šestiletý trest za násilné napadení několika lidí včetně invalidního muže. Rapper se v posledních dnech připomenul, když se na jeho instagramu objevily fotky z vězení. Dokonce se pochlubil natočením nového klipu.

Rapper Leo Beránek se ozval z pankráckého vězení. Před několika dny natočil videoklip přímo z věznice. Ve videu zpívá o životě za mřížemi a o tom, jak se baví ve svém volném čase. Beránek natočil svou celu a vězeňské sprchy. Za použití zakázaného mobilu mu hrozí přísný trest. 

Poté, co se ve vězení dozvěděli o jeho videoklipu a aktivitě na instagramu ho nejspíše odsunuli na samotku. "Leo je v díře (izolace)," napsal Beránkův kamarád, jenž se nyní stará o raperův profil, píše portál Expres.cz

Píseň, kterou natočil se jmenuje Kluci z basy. "V tuto chvíli případ prošetřujeme, s odsouzeným bylo zahájeno kázeňské řízení," uvedla mluvčí věznice Markéta Prunerová.

​Raper už byl na rok ve vězení v roce 2014, ale ani narození dcery ho nezklidnilo a v roce 2018 skončil ve vězení kvůli dvěma napadením. Beránkovi nejprve hrozilo 12 let vězení, ale nakonec byl odsouzen jen na šest let. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz