Krimi

Hádka na ubytovně skončila vraždou, muž bodl druhého nožem do srdce

Plzeňští kriminalisté vyšetřují od Štědrého dne vraždu, která se stala na ubytovně v Třemošné na severním Plzeňsku. Jeden z ubytovaných mužů tam druhého bodl při hádce nožem do srdce. Nyní mu hrozí až 18 let za mřížemi.

K rozepři mezi dvěma muži došlo na Štědrý den v podvečer. Když přijeli na místo policisté, nalezli jednoho muže bez známek života, dalšího hned na místě zadrželi.

"Obviněný předchozího dne ve večerních hodinách na kuchyňce ubytovny v obci Třemošná po předchozí slovní rozepři s osmatřicetiletým cizincem uchopil kuchyňský nůž a s úmyslem jej usmrtit ho bodnul do levé prsní krajiny," uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

Související obsah

Kvůli čemu došlo mezi dvěma muži ke sporu policie neuvedla. Cizinec utrpěl vážné zranění, kterému na místě podlehl. "Útočník byl zadržen a umístěn do policejní cely. Kriminalisté na případu stále pracují," dodala Brožová.

Policisté mimo jiné už také státnímu zástupci podali podnět k návrhu na vzetí obviněného muže do vazby. Za trestný čin vraždy mu hrozí až 18 let za mřížemi.

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz