Zajímavosti

Proroctví Baby Vangy na příští rok: Mají přijít mimozemšťané i nová pandemie

Proroctví Baby Vangy na příští rok: Mají přijít mimozemšťané i nová pandemie
Baba Vanga Zdroj: Pakko

Podle šesti proroctví legendární vědmy Baby Vangy nebude příští rok rozhodně poklidný. Má nás čekat jak další pandemie, tak hladomor i invaze mimozemšťanů!

Bulharská Baba Vanga je jedna z nejznámějších vědem na světě. Ve 12 letech přišla o zrak, prohlašovala však, že od Boha dostala jiný dar, a to sice schopnost vidět budoucnost. Předpověděla tak několik proroctví. Ta byla až na mrazivých 85 % pravdivá. Legendární vědma tak předpověděla například útoky 11. září, smrt princezny Diany, výbuch Černobylu nebo rozpad Sovětského svazu.

Baba Vanga, vlastním jménem Vangelia Gušterova, zemřela v roce 1996 ve věku 85 let. Mnozí však věří, že její proroctví se naplňují i dále po její smrti. Roku 2022 se jich podle deníku Mirror týká hned šest. A přestože svět v posledních dvou letech neprožil lehké časy, podle Baby Vangy ani příští rok nebude klidný.

Související obsah

​Slavná vědma předpověděla třeba další pandemii. Vir bude prý pocházet ze Sibiře, kde byl zamrzlý v permafrostu. Kvůli globálnímu oteplování a tání ledu se ale opět uvolní.

Mnoho měst má rovněž trpět nedostatkem vody. Což bude mít za následek politické problémy, jelikož města budou muset hledat alternativy.

Indii pak Baba Vanga předpověděla hladomor. Teploty totiž prý dosáhnou až 50 stupňů Celsia. To způsobí že se přemnoží sarančata, která napadnou úrodu.

Mimozemská invaze

I další části světa zasáhnou přírodní katastrofy. Podle vědmy postihnou Austrálii a část Asie intenzivní záplavy. Věštba rovněž mluví o zemětřeseních a tsunami.

Ke konci roku pak máme očekávat dokonce i invazi z vesmíru. Mimozemšťané k zemi vyšlou asteroid, který bude mít za úkol hledat život. Tato akce pro nás ovšem neskončí dobře.

Podle další věštby se také staneme ještě více závislí na virtuálních technologiích. Před obrazovkami budeme prý trávit více času než kdykoliv v historii. To se zdá jako vcelku snadno uvěřitelné proroctví.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz