Domácí

Tragická nehoda na Tachovsku. Při srážce se sypačem zemřel muž

Na silnici za Broumovem na Tachovsku se srazilo v úterý osobní auto se sypačem. Při nehodě zemřel řidič. Silnice směrem na Německo je zcela neprůjezdná.

K vážné dopravní nehodě došlo v úterý na silnici druhé třídy za Broumovem směrem na Německo. Při srážce auta se sypačem zemřel muž.

"Řidič utrpěl velmi těžká zranění neslučitelná se životem. Naše lékařka na místě potvrdila smrt," oznámila krátce před 14. hodinou mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

Související obsah

"Vozidlo tovární značky Audi řídil 57letý cizinec. Na namrzlé vozovce dostal s vozidlem smyk a přejel do protisměru, kde se čelně střetl se sypačem," popsala nehodu policejní mluvčí Dagmar Brožová. "Tachovští kriminalisté si případ převzali a nařídí soudní pitvu k objasnění přesné příčiny úmrtí," doplnila.

"Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření. Došlo k úniku hydraulického oleje z radlice sypače," uvedl k nehodě mluvčí hasičů Petr Poncar.

"Doprava je odkláněna v obci Broumov na Tachovskou Huť. Zároveň jsme požádali německé kolegy, aby nevpouštěli vozidla přes bývalý hraniční přechod Broumov do naší republiky," dodala policejní mluvčí Brožová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz