Domácí

Dara Rolins září štěstím. Fotka s Nedvědem a dojemný vzkaz

Dara Rolins září štěstím. Fotka s Nedvědem a dojemný vzkaz
Dara Rolins a Pavel Nedvěd | Zdroj: Se svolením Dary Rolins

Dara Rolins (49) potěšila své fanoušky na instagramu. Zveřejnila fotku, kde se zamilovaně objímá s Pavlem Nedvědem (49). Podle fotek si pár poslední dny před koncem roku užívá naplno.

Dara Rolins ve čtvrtek zveřejnila krásnou fotku, kde všem fanouškům poslala dojemný vzkaz. "Přeju vám, aby ani ve vašem životě nechyběl ten pohyb proudícího citu jak směrem ven, tak směrem k vám. Ať je vaše srdce plné lásky," prohlásila Dara.

https://www.instagram.com/p/CYGkb_0Icn4/?utm_source=ig_web_copy_link

Samotnou Daru překvapilo, že jí před koncem roku dohnala romantická nálada. V příspěvku na svém instagramu se také přiznala, že nevěděla, co k fotkám napsat. "To je moc, to je málo, to zní dětinsky, při každé větě mě napadne nějaká doprovodná emoce, která definuje nedostatečnou spokojenost," napsala zpěvačka pod fotkou.

Související obsah

Dara přirovnala vztahy k tenkému ledu. Navíc podle ní každý prožívá svůj vztah jinak. "Já sama jsem na to velmi citlivá a často mě napadne, jestli bych si zrovna tento pocit nenechala jen pro sebe," dodala. Zároveň přiznala, že ji samotnou dokáže potěšit, když se jí někdo svěří nebo ji pochválí. 

Zamilovaná zpěvačka s fotbalistou tvoří pár přes půl roku. Na veřejnost se zpráva o jejich vztahu dostala až na začátku prosince. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz