Domácí

Vážná nehoda na Bruntálsku. V autě se zranili čtyři mladí lidé

Vážná nehoda na Bruntálsku. V autě se zranili čtyři mladí lidé
Záchranka. ilustrační foto. Zdroj: Jindřich Kodíček

Policisté a záchranáři zasahovali v sobotu dopoledne u nehody na Bruntálsku. Na silnici u Heřmanovic nezvládl muž řízení. Všichni čtyři lidé v autě se při nehodě zranili. Nikdo ale vážně.

Krátce před sobotní devátou hodinou nezvládl u Heřmanovic mladý muž řízení svého auta značky Daewoo a skončil mimo silnici. V autě s ním jeli ještě dva muži a jedna žena. Všichni byli ve věku okolo 20 let.

"Z dosud nezjištěných příčin, pravděpodobně vzhledem k rychlosti, dostal v zatáčce s vozidlem smyk," uvedla policejní mluvčí Sona Štětínská. Auto se přetočilo a zastavilo na louce u silnice.

"Záchranáři museli ošetřovat čtyři zraněné účastníky nehody. Všichni byli při vědomí a mimo přímé ohrožení života," sdělil mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Související obsah

"V rámci přednemocniční neodkladné péče byli ošetřeni s poraněními hlavy, v jednom případě také dolní končetiny," dodal Humpl. U dvou pacientů svědčily příznaky na otřes mozku.

Záchranáři převezli všechny čtyři zraněné do krnovské nemocnice. Tam je předali na oddělení urgentního příjmu a chirurgickou ambulanci.

"U řidiče nebyla vzhledem ke zranění provedena dechová zkouška, byl nařízen odběr krve," uvedla policejní mluvčí Štětínská. Policisté nehodu dále vyšetřují.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz