Zajímavosti

Známý český youtuber Jirka Král oznámil radostnou novinu

Známý český youtuber Jirka Král oznámil radostnou novinu
Jirka Král Zdroj: Se souhlasem Jiřího Krále

Jeden z nejznámějších českých youtuberů Jirka Král oznámil na instagramu radostnou novinku. S manželkou Karolínou čekají prvního potomka. Jestli to bude chlapeček či holčička, ale pár zatím neprozradil.

"Posledních pár měsíců prožíváme jeden velký zázrak. Nemůžeme být šťastnější," napsali na instagramu Jirka Král a jeho manželka Karolína, která vystupuje na sociálních sítích pod přezdívkou Little Kao.

Sdíleli také fotku z ultrazvuku a několik hashtagů, ze kterých vyplývá, že Karolína je v pátém měsíci těhotenství. K radostné novině jim hned gratulovala řada osobností českého internetu, například bloggerka a moderátorka Nikola Čechová (shopaholicnicol) nebo youtuberka Anna Šulcová.

Jirka Král, který ve středu oslaví 32. narozeniny, se v roce 2012 proslavil v reality show TV Nova Farma. Pak rozjel úspěšný kanál na síti YouTube a získal přes milion odběratelů. Vedle toho vydával komiks, provozoval kavárnu a věnoval se osvětové kampani, jak se bezpečně chovat na internetu.

Související obsah

​V září 2018 ale překvapil videem, ve kterém oznámil svůj konec na youtube. Od té doby se věnuje podnikání v marketingu, stále aktivní je ale na instagramu, kde má přes 900 tisíc sledujících. S dlouholetou partnerkou Karolínou se oženil vloni v srpnu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz