Zahraničí

Matka porodila dvojčata, každé dítě v jiném měsíci a roce

Matka porodila dvojčata, každé dítě v jiném měsíci a roce
ilustrační snímek | Zdroj: profimedia.cz

Přestože jsou Alfredo a Aylin z Kalifornie dvojčata, nebudou slavit narozeniny ve stejný den, dokonce ani ve stejný měsíc. Zatímco starší z dvojčat se narodilo v prosinci roku 2021, mladší přišlo na svět až v lednu roku letošního.

I když se dvojčata z Kalifornie narodila jen 15 minut po sobě, dělí je od sebe nejen den, ale dokonce i měsíc a rok. Jejich maminka Fatima Madrigalová začala totiž rodit na silvestra. Informoval o tom deník Daily Mail.

Alfredo, starší z dvojčat, se tak narodil 31. prosince 2021. Mladší Aylin se ale narodila až po půlnoci, tedy v roce 2022. Narozeniny budou tak dvojčata slavit každé v jiný den i měsíc. Takové narození dvojčat je velmi vzácné.

Související obsah

​"Je pro mě šílené, že dvojčata budou mít různé narozeniny. Byla jsem překvapená, ale šťastná, že se Aylin narodila až po půlnoci," řekla Fatima v tiskové zprávě lékařského centra.

"Tohle byl určitě jeden z nejpamátnějších porodů za celou mou kariéru," řekla lékařka Ana Abril Ariasová. "Bylo pro mě velkým potěšením pomoci těmto dětem přijít v pořádku na svět v roce 2021 a 2022. Zkrátka úžasný způsob, jak zahájit nový rok," komentovala porod lékařka.

Doma v kalifornském Greenfieldu na dvojčata čekají již další tři sourozenci, a to dvě sestry a bratr. Podle jejich maminky Fatimy se již nemohou dočkat, až dvojčata poznají. Zvláště jejich nejstarší syn byl podle Fatimy nadšený, že bude mít konečně bratra.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz