Krimi

Žena z Plzeňska vzala manželovi pistoli a zmizela. Policie po ní pátrala

Žena z Plzeňska vzala manželovi pistoli a zmizela. Policie po ní pátrala
Zdroj: Policie ČR

Žena z Plzeňska odešla o silvestrovské noci z domu s pistolí svého muže. Od té doby o ni nejsou žádné informace. Policie po ni pátrala. Našli ji až téměř po 10 dnech bez známek života.

Seniorka odešla ze svého domu v obci Kralovice na Plzeňsku o silvestrovské noci, přesněji mezi půlnocí a sedmou hodinou ranní. Doma nechala všechny své doklady a také mobilní telefon. Vzala si ale pistoli, která patří jejímu manželovi. Jednalo se o legálně drženou krátkou kulovou zbraň.

Podle informací policie odjela autem. Šlo o Škodu Octaviu šedé metalické barvy.

Související obsah

​Od té doby neměl její manžel ani blízcí o 71leté ženě žádné informace. Báli se, že by si mohla sáhnout na život. Paní má střední postavu, krátké hnědé vlnité vlasy, zelenohnědé oči a oválný obličej. Zdánlivě vypadá na svůj věk, nebere žádné léky. V době, kdy odešla z domu, měla na sobě pravděpodobně starší červený kabát, černé kalhoty a červené boty, takzvané válenky.

"Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo na linku tísňového volání 158," řekla policejní mluvčí Eva Červenková. Policie po ženě pátrala skoro deset dní. Seniorku bohužel poté nalezli bez známek života v lesním porostu na Rokycansku. Na místě předběžně vyloučili cizí zavinění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz