Krimi

Dvojice měla okrást v pražském obchodě seniora. Pátrá po ní policie

Na konci roku okradl kapsář jednoho muže v pražském obchodě. Zatímco si senior vybíral zeleninu, kapsář se téměř půl minuty hrabal v jeho tašce. Vše zachytily bezpečnostní kamery.

Stalo se to před Vánocemi. Důchodce byl nakoupit v prodejně v pražské Bucharově ulici. Nabídka zeleniny ho zřejmě tak zaujala, že prakticky nesledoval, co se kolem děje. Právě na to čekal neznámý muž, který se přiblížil zezadu k seniorovi a začal se přehrabovat v jeho tašce pověšené na rameni.

Zatímco zákazník lovil čerstvý pórek, zloděj jeho cennosti. A nakonec ulovil peněženku s hotovostí, doklady a platební kartou. Podle policistů patřila ke kapsáři také žena, která postávala v uličce opodál a dělala mu jakési krytí, kdyby někdo z ostatních zákazníků nebo zaměstnanců prodejny zpozoroval, co se děje.

Související obsah

To se ale nestalo a dvojice i s úlovkem z obchodu odešla. Jenže k jejich smůle vše nahrály bezpečnostní kamery. Právě díky nim by policisté mohli podezřelé dopadnout, a tak žádají, aby se jim ozval každý, kdo by o dvojici měl nějaké informace. Pokud budou dopadeni a odsouzeni, mohou počítat s trestem až dvouletého vězení.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz