Krimi

Otřesný případ z Bratislavy: Kamarádi dívku (11) opili a zbili, vše si navíc natočili

Teprve 11letá dívka se měla stát obětí brutálního útoku ze strany svých kamarádů, kteří do ní po roztržce měli násilím začít lít alkohol, mlátit ji a natáčet u toho na telefon. Dívenka nakonec skončila v nemocnici a případem se už zabývá policie.

Případ se měl stát 2. ledna v areálu bývalého zemědělského družstva v Miloslavově, nedaleko Bratislavy. Na kauzu upozornil portál TVnoviny.sk, podle kterého vše začalo tím, že dívenka měla nechtěně jedné z kamarádek převrátit sklenici s nealkoholickým pitím.

Ostatní potom do ní měli "za trest" násilím lít alkohol a mlátit ji do nosu, obličeje i břicha. Hlavní aktérka, podle portálu údajně dcera policistky, se měla pokusit bezvládnou dívku svlékat. Během útoku si ji účastníci nahrávali na videa a fotografovali.

Související obsah

​Když 11letá dívenka začala zvracet krev, měli ji na místě nechat a zmizet. Jedna z účastnic ale nakonec přivolala záchranáře. Skupina se navíc údajně dohodla na verzi, kterou řeknou, tedy že dívku v takovém stavu už našli.

Policisté už děti vyslechli a zajistili jejich mobily. Dívka skončila v nemocnici. "Vyšetřovatel Okresního ředitelství Policejního sboru v Senci vyšetřuje okolnosti napadení nezletilé dívky, ke kterému mělo dojit v průběhu 2. ledna v Miloslavově. Vzhledem k citlivosti případu bližší informace nebudeme zveřejňovat," řekl policejní mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz