Domácí

Muradov je opět v Praze a hned zamířil k Bagárové. Zřejmě ale jen kvůli dceři

Machmud Muradov, někdejší partner zpěvačky a porotkyně SuperStar Moniky Bagárové, se po nějaké době opět objevil v Česku. A jeho první kroky vedly za jejich dcerkou. Se zpěvačkou ale budou zřejmě řešit i méně radostné záležitosti.

Zápasník MMA Muradov většinu času tráví pracovně v Uzbekistánu. V úterý večer se ale na instagramu pochlubil fotkou, na které je se svojí malou dcerkou. A zveřejnil i video, kde Rumia radostně pobíhá. Na druhém videu ho zase krmí. Je teda zřejmé, že je v Česku. "Ano, vrátil jsem se do Česka, zatím tady zůstávám," potvrdil pro TN.cz

I když se MMA zápasník se zpěvačkou Monikou Bagárovou nedávno rozešli, snaží se spolu vycházet. Hlavně kvůli dceři. "S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," napsala na svůj instagram. 

Sám Muradov se ovšem k tomu, jestli už se s Bagárovou dohodli na péči o dceru, vyjádřit odmítl.

Důvod rozchodu nikdo z nich nekomentoval. Monika Bagárová požádala média, aby respektovala její soukromí. "Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc než láska a rodina," doplnila Bagárová. 

Fanoušky mladého páru rozchod překvapil. Muradovovi pak někteří vyčítali, že dává přednost práci před rodinou. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz