Domácí

Muradov je opět v Praze a hned zamířil k Bagárové. Zřejmě ale jen kvůli dceři

Machmud Muradov, někdejší partner zpěvačky a porotkyně SuperStar Moniky Bagárové, se po nějaké době opět objevil v Česku. A jeho první kroky vedly za jejich dcerkou. Se zpěvačkou ale budou zřejmě řešit i méně radostné záležitosti.

Zápasník MMA Muradov většinu času tráví pracovně v Uzbekistánu. V úterý večer se ale na instagramu pochlubil fotkou, na které je se svojí malou dcerkou. A zveřejnil i video, kde Rumia radostně pobíhá. Na druhém videu ho zase krmí. Je teda zřejmé, že je v Česku. "Ano, vrátil jsem se do Česka, zatím tady zůstávám," potvrdil pro TN.cz

https://www.instagram.com/p/CYUSILqrLh6/?utm_source=ig_web_copy_link

I když se MMA zápasník se zpěvačkou Monikou Bagárovou nedávno rozešli, snaží se spolu vycházet. Hlavně kvůli dceři. "S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," napsala na svůj instagram. 

Sám Muradov se ovšem k tomu, jestli už se s Bagárovou dohodli na péči o dceru, vyjádřit odmítl.

Důvod rozchodu nikdo z nich nekomentoval. Monika Bagárová požádala média, aby respektovala její soukromí. "Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc než láska a rodina," doplnila Bagárová. 

Fanoušky mladého páru rozchod překvapil. Muradovovi pak někteří vyčítali, že dává přednost práci před rodinou. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz