Zajímavosti

Dovolená bez starostí. Odstartoval nový pořad Experti na cestách

Cestování v době pandemie už není zdaleka tak složité, jak by se mohlo zdát. V novém pořadu Experti na cestách se dozvíte, do kterých destinací se vydat a co přesně budete potřebovat pro pohodlné cestování. Sledujte každý čtvrtek 16:30 na TN LIVE.

Říká se, že cestování je jediná věc, kterou si koupíte a opravdu vás udělá bohatší. Kdy je ale ten správný čas na to, si dovolenou koupit? Jakou destinaci vybrat? Budete potřebovat očkování, nebo postačí test?

To jsou otázky, se kterými se pracovníci v cestovním ruchu setkávají dnes a denně. Aby pro vás bylo cestování zase o trochu jednodušší, přináší vám nový pořad Experti na cestách odpovědi na tyto a další zásadní otázky.

Související obsah

​V pořadu bude každý týden host, který představí všechny novinky, změny a doporučení pro různé oblíbené destinace. 

"Pro mě je dovolená čas, kdy si s ničím nechci dělat starosti. Formát pořadu Experti na cestách mi přijde jako skvělý způsob, jak lidem ukázat, že i přes všechno, co se kolem děje, právě o tuto důležitou součást dovolené nepřijdou," vysvětluje vedoucí vysílání TN LIVE Martin Götzl.

Související obsah

​Také se dozvíte zajímavosti z různých lokalit, kam určitě stojí za to jet, a tipy, která místa musíte navštívit a co v různých koutech světa zažít.

Pořad dnes začíná oblíbenou destinací Egypt, kam ročně zavítají desítky tisíc Čechů. Ondřej Rušikvas, provozní ředitel cestovní kanceláře Blue Style, řekne nejen to, co je pro cestu do Egypta třeba, ale i jaká jsou pro turisty aktuální opatření v letoviscích.

Sledujte nový pořad Experti na cestách každý čtvrtek na TN LIVE.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz