Zajímavosti

Rozhádaná rodina zesnulého herce: Do sporu už zasáhla i vdova

Rozhádaná rodina zesnulého herce: Do sporu už zasáhla i vdova
Rafael Pražák Zdroj: Dana Bartůňková

Herečka Dana Bartůňková se ostře vymezila proti obviněním, ze kterých ji nařkla dcera zesnulého herce Rafaela Pražáka. Dcera na svých slovech trvá. Do sporu se vložila i vdova po herci.

"Všechny zprávy od jeho první dcery jsou lež," popřela herečka Dana Bartůňková pro TN.cz nařčení Marcely Pražákové (psali jsme zde), dcery v prosinci zesnulého herce Rafaela Pražáka.

Marcela Pražáková například řekla, že Bartůňková jejího otce vyhodila z domu i z divadla. "Je to nesmysl, on u nás v divadle nikdy nehrál," brání se herečka.

Bartůňková alias princezna Angelina z pohádky S čerty nejsou žerty reagovala také na obvinění, že by se hercovou smrtí chtěla zviditelnit. "V divadle jsem se ocitla na druhé straně. Zviditelňovat se nepotřebuji, mám práce tolik, že nevím, kam dřív skočit," říká herečka, která je nyní principálkou divadla a divadelní hry píše i režíruje.

Související obsah

​"Je to slovo proti slovu. Já vím, jaká ona je. Lže," stojí si za svým Marcela Pražáková. Bartůňková se k tomu už odmítá dále vyjadřovat. "Je smutné to, že zemřel mladý talentovaný člověk, kterého měli všichni rádi. Tyhle lži jsou špína, která není hodná toho, co se stalo," uzavřela Bartůňková.

K situaci se vyjádřila i vdova Pavla Pražáková, která doufá, že se situace nebude dál řešit. "S Rafaelem se Marcela vídala poslední dva roky. Nemohu říct, že by byla pravda, že by se můj manžel a Dana Bartůňková nesnášeli. Chovali se k sobě hezky," vzpomíná vdova.

K vyjádření Marcely o Daně Bartůňkové řekla: "Rozumím tomu, že emoce musí někdy ven, ale do médií to jít nemuselo. Marcela se ke mně vždy chovala mile. Nevím, co se mezi ní a Danou stalo. Rafaela by mrzelo, kdyby viděl, co se z toho vyvinulo." 

Pavle Pražákové 11. prosince zemřel manžel Rafael Pražák doma na covid-19. "Byl to mazec, bylo to rychlé, nedalo se na to nijak připravit," říká. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz