Co nás čeká

Horoskop na středu 12. ledna: Hoďte řeči ostatních za hlavu!

Horoskop na středu 12. ledna: Hoďte řeči ostatních za hlavu!
Zdroj: Getty Images

Nebojte se pokračovat v cestě za vlastním úspěchem a hoďte závistivé řeči okolí za hlavu. Slunce v Kozorohu vám dopoledne ubírá vitalitu stejně tak jako mrzutý Merkur.

Beran

Nezlobte se na ty druhé kvůli maličkostem. Uvědomte si, co je v životě opravdu důležité, a na tom lpěte. Někdo je sice nedochvilný, ale podrží vás ve srabu. Někdo je vzorně pečlivý, ale ze strachu o vlastní pohodlí vám podrazí nohy. Odpouštějte drobnosti!

Býk

Vaše sebevědomí mohlo být sraženo, ale roste na pevných základech. Ukažte bez ostychu ostatním své dovednosti a znalosti a dostane se vám ocenění. Nebojte se pokračovat v cestě za vlastním úspěchem a hoďte závistivé řeči okolí za hlavu. Nejsou pravdivé.

Blíženci

Vaše touha po novém milostném dobrodružství může být naplněna. Pokud máte partnera, se kterým vám to klape, tak se raději třikrát zamyslete, zda vám vyhození z kopýtka za to riziko stojí. Pokud jste sami, směle do vášně, ale větší vyhlídky nečekejte.

Rak

Pokud jste v létě zanedbávali dovolenou a raději pracovali, zatímco ostatní se slunili na pláži, je ta pravá chvíle zaletět si někam, kde bude svítit sluníčko a vy si odpočinete. Pokud máte rádi hory, jeďte tam. Relax je součástí dobře odvedené práce.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vašem milostném životě, který vás čeká v roce 2022!

Lev

V nebeském repertoáru se vyskytují četnější nedorozumění s představenými ve vaší firmě a objevuje se nechuť cokoliv řešit. Slunce v Kozorohu je poněkud zubaté a zejména do odpoledních hodin vám ubírá vitalitu stejně tak jako mrzutý Merkur. Nedejte se a bojujte!

Panna

Zanedbáváte sami sebe ve prospěch okolí. Sebeoběť je ctnostná věc, měli byste však začít přemýšlet, zda je opravdu nutné se obětovat za každého neznaboha, kterého potkáte. Sebeúcta patří i k samaritánům, tak ji začněte pěstovat, jinak můžete vyhořet.

Váhy

Vztahy s konkurencí se mohou vyostřit na nebývalou úroveň. Nechápete, o co druhé straně jde, ale to nevadí. Nejlepší cesta, jak zvítězit nad rivalem, je naprostá ignorace. Nepovažovat ho za konkurenci ponižuje mnohem více než sprostá slova na sítích.

Štír

Lidé k vám mohou být v poslední době neteční, protože jste jim nevěnovali mnoho pozornosti. Napište jim obyčejné, jak se daří, a uvidíte, že z toho určitě vzejde výborné setkání s vynikajícím rozhovorem, na které budete dlouhou dobu rádi vzpomínat.

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte a nechce si říct nějaké moudro!

Střelec

Nemůžete se rozhodnout mezi dvěma variantami. Obě vypadají velmi lákavě a mají své výhody, ale i vysokou daň. Zkuste ještě chvíli počkat v rozhodování, protože nakonec se ukáže, že nejsou pouze dvě možnosti, ale vícero variant. Vydržte ještě chvíli.

Kozoroh

Lidé se nerozpakují s vámi jednat tak, jak se jim zlíbí. Ale kdo jim to dovolil? Nikdo jiný než vy. Nebojte se ozvat a nastavte si hranici, za kterou nejste ochotní jít. Není vaší povinností vyhovět úplně každému a v nevýhodných podmínkách.

Vodnář

Společnost vás tíží, protože stále udržujete kontakty s lidmi, kteří vám nevyhovují, jenže považujete setkání za slušné vychování. Zkuste se zamyslet, že lidé to mohou brát opačně. Že jste neslušně vychovaní, když se s nimi potkáváte, i když se vám nezdají.

Ryby

Nemusíte dnes nikam chodit, pokud se vám nechce. Klidně si po práci sedněte doma, pusťte si oblíbený film a buďte tak trochu asociální. Všichni potřebujeme chvilku pro sebe, kdy můžeme nic nedělat a jen přemýšlet nad nesmrtelností chrousta. Užijte si to.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz