Zajímavosti

Drama ve Vémolandu. Lela přijela i s policií, Karlos ji prý odmítl vpustit

Slavný bojovník MMA Karlos Vémola v úterý novinářům vysvětloval, jak už kvůli dětem lituje toho, že veřejně obvinil snoubenku Lelu Ceterovou z nevěry. Stále je přesvědčený, že ho svým způsobem podvedla. Nabídl jí ale, aby se vrátila domů. A Slovenka podle Expresu skutečně přišla. Dorazila však i s policií. Vémola ji údajně odmítl vpustit dovnitř.

Ostře sledovaný pár je opět od sebe. A tentokrát při jejich rozchodu asistuje i policie. Ačkoliv slavný MMA zápasník ještě odpoledne vyzýval Lelu, aby se vrátila domů, odpoledne si podle Expresu udělal z Vémolandu nedobytnou tvrz. Když jeho exsnoubenka přišla, odmítl ji prý vpustit domů.

"Potřebuji se dostat do domu, mám tam svoje věci a věci našich dětí, rozumíš tomu," křičela na Karlose podle portálu Ceterová, která tvrdí, že ji MMA zápasník fyzicky napadl a sebral jí telefon. Vémola ale Lelu nevpustil, i když údajně doma byl. Ceterová po chvíli svou snahu vzdala, nasedla do bílého SUV a odjela neznámo kam. 

Vždy budeš vítaná, vzkazoval Vémola

Ještě během úterka zápasník pro iSport.cz tvrdil, že je Lela i její rodina u něj ve Vémolandu vždy vítána. "Může sem přijet s maminkou, můžou být tady," prohlašoval. Ačkoliv podle Expresu celý den nevyšel z domu, do Vémolandu nakonec ale pouštěl hlavní branou pouze své kamarády.

Konflikt nabral obřích rozměrů poté, co MMA zápasník zveřejnil na sociálních sítích a následně stáhnul video, na kterém tvrdil, že ho partnerka Lela Ceterová podvedla s kamarádem. Šokující oznámení přišlo jen šest týdnů poté, co pár přivítal na svět druhého potomka, syna Rockyho. Nyní by vzal Vémola nejraději vše zpět.

"Tuhle pozornost bych nepřál nikomu na světě. Nemyslím si, že existuje člověk, pokud to má v hlavě v pořádku, co by stál o takovou mediální pozornost. Protože se to akorát zvrtne, bude to hnusný mezi rodiči a odnesou to děti. Myslím nálady nás rodičů, jak nás to bude nervovat, stresovat. Je to těžký a už chci, aby to skončilo. Pořád si pamatuju, jak mi nebylo dobře, když tu před časem holky nebyly. A o to hůř, když tady nebude teď Rocky. Je to prostě naprosto zbytečný a přál bych si, aby se to nikdy nestalo," přiznal zápasník.

Vémola je nadále přesvědčený, že ho snoubenka podvedla s jeho dobrým přítelem. Připustil ale, že in flagranti je spolu nenachytal. A tím, co přesně se stalo, si není vlastně jistý.

Související obsah

​Pár měl prý v poslední době nějaké problémy a Lela se navíc začala podle Vémoly chovat divně. "Začala chodit každý den ven na celé odpoledne na to, že má šestitýdenní dítě," vysvětlil. "A pořád nějaké výmluvy. Doktor a podobně. A doma se začaly objevovat drahé věci, na které momentálně nemůžu mít, když nezápasím. Ona říká, že si vydělává na instagramu a tak dále. Já vím, jak instagram funguje, ale říkal jsem si, že je přece na mateřské a každá koruna teď dobrá. Takhle drahé věci se tu teď nemůžou objevovat. Tak mi to prostě bylo divný," řekl.

Jeho podezření prý dále sílilo. Jednou snoubenku sledoval až do kavárny, kde se sešla s jeho dobrým kamarádem. Když později oba lhali o tom, kde a s kým byli, vše mu prý rázem zapadlo dohromady. Údajný milenec Vít Kaiser později Vémolovi tvrdil, že Lele pomáhal sehnat bydlení. Ve vztahu prý nebyla šťastná a on nechtěl, aby Vémola musel znovu sledovat, jak odjíždí až do Bratislavy. I Lela odmítla, že by spolu něco měli. Vémola ale jejich společné schůzky stejně vnímá jako zradu.

"I pokud by se nic nedělo, tak jsem ve velkém nekomfortu se situací, kdy můj kamarád, sponzor, tajně chodí s mojí ženou na večeře. Opakovaně. Shání jí bydlení, aniž bych o tom věděl, aby se ode mě mohla odstěhovat. A financuje jí to. Našel jsem prsteny, které ona nepopírá, že má od něj. A já neznám cizího chlapa, který by jen tak dával cizí partnerce stotisícové dary. Já tohle neznám. A není to jediný, objevily se nové kabelky, šperky… Je toho víc. On mi přiznal jeden prsten," prohlásil v rozhovoru.

Nesrovnalosti ve výpovědích

Vémola je prý zdrcený zradou snoubenky. Co se vlastně skutečně stalo, ale zůstává nejasné. Lela v úterý skrz instagram své kamarádky napsala, že se Vémoly bojí a schovává se. Podle ní ji měl mlátit a sebrat telefon. To ale MMA zápasník odmítl. "Ona chce teď všude na sociálních sítích dávat, že já jsem ten nevěrník, že ji biju a tak dále," tvrdil. "Facku dostal jenom on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase. Za to, že si hraje na kamaráda," obhajoval se už předem v nočním příspěvku.

Jenže ve výpovědích jednotlivých účastníků jsou nesrovnalosti. Manželka údajného milence třeba tvrdí, že její muž rozhodně žádnou facku nedostal. Navíc byl prý celou dobu s ní. "Všechno jsou to lži! Budeme se bránit, už to řešíme s právníky a klidně to dokážeme," oznámila Expres.cz Kamila Kaiserová. "Můj manžel žádný vztah mimo mě nemá, máme dvě malé děti, žijeme řádným rodinným životem, jsme defakto pořád spolu a problémy jiných odmítáme řešit na úkor vztahu v naší rodině," dodala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz