Zahraničí

Žena se rozhodla cizímu páru odnosit dítě, omylem jim dala vlastního syna

Žena se rozhodla cizímu páru odnosit dítě, omylem jim dala vlastního syna
Zdroj: Getty Images

Carole Harlocková je známá tím, že za svůj život odnosila už několik dětí cizím párům. Před lety ale porodila chlapečka, o kterém později pomocí DNA testů zjistila, že je její a jejího manžela. Dítě už bylo v tu dobu ale dávno u adoptivních rodičů.

Carole za svůj život porodila už 13 dětí cizím párům. V červnu roku 2004 přivedla na svět chlapečka, o kterém si všichni mysleli, že pochází z jejího vajíčka, ale spermatu cizího muže, tak jak bylo u ženy zvykem.

Pomocí pozdějších DNA testů ale zjistila, že neotěhotněla s cizím mužem, ale se svým vlastním manželem Paulem, informuje Mirror.

Související obsah

​Carole a Paul souhlasili, že by ho mohli adoptovat, rozhodnutí Carole nelituje, ale když se kontakt s párem rozpadl, byla zdrcená a teď na svého syna myslí stále. "Chlapec byl náhodně stvořen aktem lásky mezi mnou a mým partnerem. Když jsme ho předali, nevěděli jsme to," svěřila se Carol.

Nyní je žena navíc v kontaktu s registrem pro adopci a doufá, že by se s ním mohla setkat, jakmile bude chlapci 18 let.

"Náhradní mateřství přineslo mně a rodinám, kterým jsem tak mohla pomoci, nesmírnou radost, ale také mě přivedlo do nejtemnějších období mého života," prohlásila před nedávnem žena.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudyho Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz