Krimi

Neznámý zloděj ukradl v Chomutově auto i s dítětem. Policie po něm pátrá

Neznámý zloděj ukradl v Chomutově auto i s dítětem. Policie po něm pátrá
Ilustrační snímek Zdroj: Profimedia

Auto i s malým ročním chlapečkem někdo ukradl ve středu ženě z Chomutova. Ihned po ohlášení začali policisté auto a hlavně dítě hledat. Povedlo se jim je najít po pár desítkách minut. Po pachateli nadále pátrají.

Žena nechala před odvezením staršího potomka ve středu ráno nastartované auto před domem. Toho podle kriminalistů využil zloděj, který s jejím černým Volkswagenem Passat odjel. Na dětské sedačce přitom seděl její jednoroční syn.

"Naštěstí jen o několik desítek minut později si náhodní svědci nedaleko místa činu povšimli odstaveného auta s rozsvícenými světly, ve kterém bylo malé dítě, ihned tedy zavolali policii," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Chlapeček nebyl nijak zraněný a policisté jej předali matce. Po neznámém pachateli podezřelém z několika trestných činů kriminalisté nadále pátrají.

Související obsah

Policisté žádají svědky, kteří ve středu v době od 6:45 do 7:20 hodin byli v chomutovské ulici Vodních staveb v blízkosti mateřské školky nebo na ulicích Školní a Karolíny Světlé, kde vozidlo s dítětem kolemjdoucí nalezli, aby kriminalisty informovali. Žádají také řidiče, kteří okolo mohli projíždět, aby poskytli případné záznamy z kamer vozidel. 

"Upozorňujeme i další řidiče, kteří nechávají svá auta s klíči v zapalování, nebo dokonce nastartovaná, že případnému pachateli stačí jen pár sekund k tomu, aby se vozidla zmocnil," varovala Glogovská.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz