Zajímavosti

Vémola prolomil mlčení! Od fanoušků to ale zle schytal

Vémola prolomil mlčení! Od fanoušků to ale zle schytal
Zápasník Karlos Vémola Zdroj: profimedia.cz

MMA zápasník Karlos Vémola ve čtvrtek na sociálních sítích sdělil veřejnosti, že on ani jeho partnerka Lela Ceterová už nebudou odpovídat na další otázky týkající se jejich vztahových problémů. Naposledy se ke kauze prý vyjádří v jeho show. Někteří fanoušci mu pod příspěvkem ale vzkázali, že o žádné vyjádření stejně nikdo nestojí.

"V posledních dnech se toho událo hodně...Co mělo být řečeno, řečeno bylo, a já i Lela Ceterová už nebudeme dál na žádné dotazy odpovídat. Poslední vyjádření k týhle kauze se dozvíte na dalším natáčení Karlos show 19. 1. v Goldfingers," slíbil fanouškům Vémola.

Mnoho z nich mu ale vzkázalo, že nic dalšího už o něm a o Lele vědět nechtějí. "On se nikdo na nic neptá, otevřete facebook a vidíte všude rozchod Vémola, otevřete noviny, vidíte všude rozchod Vémola. Takže to tady nepište tak, jako by to extra někoho zajímalo...." napsala jedna z uživatelek facebooku.

Související obsah

"Zaplať pánbůh! Klidně to protáhni na příští rok, ať máme od vašeho krásného vztahu klid," okomentoval další uživatel. "Jste trapní. Na to, jaký jsi profík, tak to je hodně vedle... A jedna věc, koho to zajímá," vzkázal jeden z fanoušků. A podobných vzkazů se u příspěvků MMA zápasníka objevily desítky.

Podle posledních informací se Vémola s Ceterovou k sobě vrací, ale jen jako rodiče dvou dětí, ne jako partneři. TN.cz to ve středu řekl Vémolův manažer Aleš Rataj. Vémola se s Ceterovou rozešel hlavně kvůli tomu, že mu měla být nevěrná. Jak to všechno bylo, si můžete přečíst v tomto článku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz