Domácí

Dáda a Felix opět spolu? Manželé vyrazili po letech do společnosti

Asi nejvíce propíraný pár českého šoubyznysu v posledních měsících opět rozvířil vody. Dáda Patrasová a Felix Slováček po dlouhých letech vyrazili jako pár do společnosti. A jejich společné vystoupení na vernisáži fotografií Romana Řeháka tak vzbudilo pořádný rozruch.

"Promiňte, tak Dáda je herečka a patří ke kultuře, zrovna tak jako všechno, co je tady kolem nás. Nakonec i celý barák, i Obecní dům je kulturní poklad," sklonil poklonu Felix Slováček Dádě Patrasové.

Felix Slováček je tak opět u Dády na prvním místě. Jejich opětovné spříznění nečekal nikdo. "Myslím si, že manžel se velice snaží a uvědomil si spoustu věcí. A zatím jsme v pohodě," prohlásila Dáda.

Oba teď proto prosí o trochu klidu, který by jim měl ve znovuobnovení vztahu pomoct. Za hlavu chtějí hodit hlavně řeči všech okolo. "Jestli vypuknou nějaké řeči v bulváru prostřednictvím jiných osob, tak aby to brali z rezervou. Protože my jsme také jenom lidi," přeje si Patrasová.

Související obsah

​Patrasová se Slováčkem patří k nejsledovanějším párům v zemi. Manželství zažilo už několik krachů a nepříjemností. Vrcholem pak byly okamžiky, když už ani jeden z manželů neskrýval nemanželský poměr. Felix se veřejně ukazoval s milenkou Lucií Gelemovou.

A Dáda se nechtěla nechat zostudit a našla si svého italského milence Vitema, který jí spravoval sociální sítě. Ty se častokrát v minulosti staly terčem posměchu.

Možná, že cestu zpět k sobě pár našel i kvůli rakovině jejich dcery Aničky. Ta ji nakonec porazila a je zpět v plné síle. "Není to lehké pro nás. Anička je neuvěřitelně statečná, skvělá holka a musím to zaťukat. Zatím dobrý," řekla Dáda.

Jan Houška, TN.cz, Michal Čoudek TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz