Co nás čeká

Horoskop na středu 19. listopadu: Čeká vás nepříjemné jednání. Připravte se

Horoskop na středu 19. listopadu: Čeká vás nepříjemné jednání. Připravte se
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Jupiter v Rybách vám v tomto období už nehrozí vážnějšími výkyvy ve finanční oblasti, takže si můžete naplánovat nákup i dražších věcí. Bohužel se dnes nevyhnete jednání s osobou, která vám bude nesympatická.

Beran

Některé záležitosti vám dělají starosti. A jedna drží prim. I když se snažíte bojovat i dnes ze všech sil, nedaří se vám záležitost vyřešit. Nelamte nic přes koleno, některé věci zkrátka potřebují čas. Připravte se na to a nesnažte se řešení věcí uspěchat.

Býk

Může se vás dnes nepříjemně držet únava. Netušíte, co by mohlo být její příčinou? Pokud vás nic nenapadá, snažte se vypozorovat, jak často vás podobné stavy přepadají. Jestliže je to vždy v jednu a tu samou dobu v měsíci, může za to být odpovědný například úplněk.

Blíženci

Měli byste odhodit hrdost, a pokud si s něčím nevíte rady, najít odvahu požádat o pomoc. Netýká se to zdaleka jen pracovních záležitostí, může jít o cokoliv, co vás v životě trápí. Existují lidé, kteří mají více zkušeností a mohou vám pomoct.

Rak

Bohužel se dnes nevyhnete jednání s osobou, která vám bude krajně nesympatická. A nepůjde jen o nepodstatnou věc, budete s ní řešit něco velmi důležitého. Nenechte se za žádnou cenu vyprovokovat k jakékoliv hádce, snažte se mít nadhled a trpělivost.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě v roce 2022 hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

Jupiter v Rybách vám v tomto období už nehrozí vážnějšími výkyvy ve finanční oblasti, a tak si můžete naplánovat nákup i dražších věcí, které v domácnosti nutně potřebujete. Nemusíte to už odkládat, dejte však pozor na záruku prodejce a kvalitu zboží.

Panna 

Hlídejte si dnes telefony. Touto cestou se k vám totiž může dostat informace, na kterou už dlouho čekáte. Anebo bude naopak nečekaná, ale pomůže vám dosáhnout toho, co už delší čas plánujete. Důležité je, abyste s ní dobře naložili. Vše je na vás.

Váhy  

Neměli byste se dnes snažit prosazovat své názory příliš tvrdě. Jak se říká, netlačte na pilu. Tím byste si proti sobě poštvali všechny lidi ve svém okolí. Buďte moudří a k tomu, abyste se dostali tam, kam chcete, použijte diplomatické schopnosti.

Štír     

Budete dnes muset potlačit své tendence k rychlému hněvu. Někdo totiž řekne něco, co se vám nebude líbit, a budete to považovat za neoprávněnou výčitku. Hned se neurážejte a zamyslete se, jestli na takovém tvrzení přece jenom nemůže být kus pravdy.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Už nějaký čas se vám líbí určitá věc a stále si nejste jistí, jestli si ji můžete dovolit. Finance by teď neměly být vaší Achillovou patou, tak pokud nákupem této věci nezruinujete domácí úspory, pořiďte si ji. Dnes si však ještě projděte nabídky všech prodejců.

Kozoroh         

Od rána budete zvědaví, co dnešní den přinese. A nebude toho zrovna málo. Kromě nových zážitků dnes přijdou také zajímavé nové známosti a kdo ví, třeba i láska. Důležité je nacházet radost i v maličkostech a nečekat jenom na velké věci.

Vodnář          

Konečně nastává klidný a pohodový den, kdy se budete usmívat, žertovat a také šířit dobrou náladu. Lidé vám budou vděční. Někteří mají totiž chmury na duši a vy mnohé z nich svou náladou potěšíte. A to je dobře. Sami víte, jak moc to někdy pomůže.

Ryby  

V zaměstnání je na vás stoprocentní spolehnutí a své pracovní úkoly neodbýváte. Plníte je bezchybně a včas. Proto si vás nadřízení cení. Pokud tomu neodpovídá vaše výplata, promluvte si s nimi o tom. Dnes je na to vhodný den, zkuste to probrat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz