Zahraničí

Britka poznala svého ztraceného kocoura podle mňoukání v telefonu

Britka poznala svého ztraceného kocoura podle mňoukání v telefonu
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Neuvěřitelný konec má případ pohřešovaného kocoura, který se majitelce z anglického hrabství Essex ztratil před osmi měsíci. Když volala veterináři, uslyšela v telefonu povědomé zamňoukání. Byl to on, její Barneby.

Rachael Lawrencová, z městečka Braintree telefonovala zvěrolékaři kvůli své druhé kočce, když se mezi zvuky z ordinace ozvalo v telefonu povědomé zamňoukání, popsala příběh televize BBC.

Veterinář však její optimismus nesdílel. Před sebou neviděl dobře živeného domácího mazlíka, ale ostříleného vyhublého toulavého kocoura, jehož tělo bylo pokryté mnoha šrámy.

Ženě to ale nedalo spát. Zavolala do ordinace znovu a zeptala se, jestli je ten toulavý kocour černý s bílou skvrnou na zadní noze. Když jí to potvrdili, vzala fotografie Barnebyho, aby je ukázala veterináři, a šla si pro něj.

Související obsah

​Jakmile ho přinesli, věděla, že je to on a rozplakala se. Také kocour vypadal šťastně, když se s ním po osmi měsících pomazlila.

Kocourovo hubené tělo pokryté jizvami a strupy mělo daleko do přezdívky Tlusťoch, kterou mu daly děti paní Lawrencové. Ona se však zapřísahala, že se o něj postará tak, že své přezdívky bude zase brzy hoden. Na závěr si jen povzdychla, že kocoura nechala před jeho zmizením čipovat, ale identifikátor zřejmě nefungoval.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz