Zajímavosti

Dara Rolins po slovech o rozchodu: Zpěvačka přiznala zdravotní problémy

Dara Rolins po slovech o rozchodu: Zpěvačka přiznala zdravotní problémy
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins znovu znepokojila své fanoušky. Krátce po uveřejnění zamilovaných fotek s fotbalistou Pavlem Nedvědem, u nichž se rozpovídala o rozchodu, přiznala zdravotní problémy.

Dara Rolins se stále vzpamatovává ze zranění kotníku z loňského léta. A není to jediná zdravotní potíž, která zpěvačku sužuje. Jen před pár týdny si totiž zlomila prst na druhé noze.

"Je to týden, co jsem ráno začala pravidelně cvičit jógu. Minulý rok v létě jsem si přetrhala vazy v levém kotníku, v zimě jsem si ještě stihla zlomit i prst na druhé noze. Prostě hrůza. Zpomalilo mě to víc, než bylo zdravé, ale hlavně tak, jak jsem si nikdy v životě nedokázala ani představit. Ale možná to bylo znamení. Zpomal, máš příliš vysokou rychlost," svěřila se Rolins na instagramu.

Naštěstí se zdá, že trvalejší komplikace jí nehrozí. "Nikoho nebaví sedět doma na zadku donekonečna. Až teď se dostávám do nějakého režimu a tempa. Nevím, jestli to ještě někdy bude v tom nasazení, jak to bylo před dvěma lety. Nejenom, že jsem si odvykla, ale hlavně nevím, jestli vůbec chci. Vlastně jsem ještě nikdy dobrovolně nezpomalila," pokračovala.

Související obsah

Od začátku roku je to od Dary už druhý překvapivý vzkaz. Jak vyšlo najevo v prosinci, už od léta tvoří pár s nejúspěšnějším českým fotbalistou Pavlem Nedvědem. Nedávno přitom mluvila o rozchodu, patrně ale narážela na svůj předchozí vztah s raperem Rytmusem. "Člověk nemusí plakat, jak si někteří dost nelogicky a automaticky při rozchodu dvou lidí myslí. Někdy za půl roku prožijete víc, než je šest let," napsala.

O tom, co bude letos stavět na první místo, má Rolins naprosto jasno.

"Každopádně, co chci říct? Mám v plánu si víc užívat život, Lolu a svého muže. Chci méně kočovat a chci investovat svůj čas jen do věcí, které mě vyloženě baví. Tento rok chci v první řadě natočit nové album, nové klipy. Najít v tom nedobrovolném zpomalení pokoj," uzavřela zpěvačka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz