Co nás čeká

Horoskop na pátek 21. ledna: Nekomplikujte si život

Horoskop na pátek 21. ledna: Nekomplikujte si život
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Díky Merkuru ve Vodnáři umíte v tomto měsíci dobře zvládat komunikaci. Nepolevujte však ve svém pracovním úsilí, abyste si zbytečně nezkomplikovali život.

Beran

S koncem pracovního týdne tentokrát přijdou emotivní situace. Pátek je přinese zejména na domácí frontě. I když nepůjde o nic zásadního a nevypadá to na žádná dramata, příjemné diskuze také nečekejte. Nenechte se však strhnout k větším hádkám.

Býk

Hodil by se vám den volna navíc, cítíte se trochu unavenější než jiné týdny. Těšíte se na víkend, že si odpočinete. Tak to hlavně dodržte, vymyslete dnes relaxační program na příští dva dny. A pokud to jde, požádejte na dnešek aspoň o půl dne volna.

Blíženci  

Dnes se půda vašeho domova může stát pěkně žhavou. Jste totiž ochotni prosazovat některé své názory tak razantně, že proti sobě poštvete všechny členy své domácnosti. Možná by bylo lepší, abyste zapojili více diplomacie. Vše pak půjde mnohem lépe.

Rak

Díky Merkuru ve Vodnáři umíte v tomto měsíci dobře zvládat komunikaci. Proto jste schopní popostrčit dopředu i záležitosti, které dosud vázly. Na druhou stranu se může stát, že při jednání s vašimi blízkými budete dost těžkopádní. Zkuste na tom dnes zapracovat.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě v roce 2022 hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Od rána budete mít myšlenky na všechno možné, jenom ne na práci. Může za to nadcházející víkend. Nepolevujte však ve svém pracovním úsilí, abyste si zbytečně nezkomplikovali život. Mohli byste snadno udělat chybu a to za problémy rozhodně nestojí.

Panna 

Jste sice soběstační, ale nepřehánějte to. Stejně tak se nedívejte s despektem na lidi, kteří samostatností nedisponují. A už vůbec neposílejte pryč člověka, který vás zřejmě přijde dnes požádat o pomoc. Naopak oceňte jeho důvěru a vyslechněte ho.

Váhy  

Dnešek přinese zvláštní rozpoložení. Budete se celý den vracet v myšlenkách do minulosti. Z některých vzpomínek na vás může padnout poněkud smutná nálada. Pamatujte ale na to, že byste měli raději žít v přítomnosti a neohlížet se stále někam za sebe.

Štír

Máte jistě řadu talentů a schopností, které byste mohli využít pro svůj spokojený život. Není proto důvod, abyste je nevyužívali. Zaměřte se tedy dnes na to, abyste si promysleli, jak je můžete zúročit. Možná budete dost překvapeni, na co přijdete.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Pátek tentokrát přinese o něco větší únavu, než by se vám líbilo. Je to způsobeno tím, že jste ze sebe během týdne vydali spoustu energie, která vám teď pozvolna dochází. Dopřejte si už dnes večer odpočinek a na víkend naplánujte jenom pohodové aktivity.

Kozoroh

Dobře vyladěná psychika je nezbytná pro bezchybné fungování celého organismu. A to ví i váš vládce Saturn! Naplánujte si na nadcházející víkend pořádný relax, abyste své nervy občerstvili a dopřáli jim odpočinek. Budete pak silnější a odolnější!

Vodnář

Pokud víte o nějakém svém dluhu za faktury mobilních operátorů, dodavatelů energií nebo splátek v oblasti úvěrů či hypoték, buď ho raději hned uhraďte, anebo se dnes zkuste domluvit na splátkovém kalendáři. Hrozí totiž kvůli tomu problémy!

Ryby  

Ještě pořád přemýšlíte nad tím, že o jarních prázdninách byste chtěli jet na hory. I když se to vašim blízkým moc nelíbí a radši by jeli někam jinam, jste rozhodnuti jim vše vylíčit v růžových barvách. Dnes proto budete sedět celý den u internetu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz