Co nás čeká

Horoskop na sobotu 22. ledna: Kroťte se. Sebelítost vám nepomůže

Horoskop na sobotu 22. ledna: Kroťte se. Sebelítost vám nepomůže
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Přestaňte neustále kritizovat druhé. Kroťte se a zaměřte se víc na sebe, ale vynechte sebelítost. Měli byste relaxovat a dopřát si pobyt v přírodě.

Beran

Sebelítostí si nepomůžete! I když může být určitou dobu příjemné se jí poddávat, dnes to nedělejte déle, než je nezbytně nutné. Nedržte se také stranou od lidí, které máte rádi. Jejich společnost vám zlepší náladu a pomůže vám, abyste se dostali ze splínu.

Býk

Slíbili jste si, že se budete snažit více ovládat. Víkend je na trénování vašeho předsevzetí jako stvořený. Ušetřete proto svou rodinu, blízké a přátele křiku a jakýchkoliv hlasitějších výlevů. Přestaňte také neustále kritizovat. Kroťte se.

Blíženci

V tomto období se snažte co nejvíce přijímat nové informace. Učení vám půjde snadno, tak by pro vás mělo být hračkou připravit se třeba na zkoušku. Od věci nebude ani to, když zajdete na zajímavou přednášku nebo když se pustíte do samostudia. Všechno budete zvládat.

Rak

I když nyní příroda postrádá zelenou barvu, tak je pobyt v ní balzámem na nervy. Mohli byste si dnes vyzkoušet, jak působí na vás. Nadýchejte se čerstvého vzduchu a projděte se. Nemusíte jít na dlouhou túru, pokud se na to necítíte.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě v roce 2022 hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

K tomu, abyste byli ve svém životě spokojení, je třeba si splnit také nějaké sny. Nemusí to být všechny, stačí jen některé. Promyslete si dnes své priority, ať víte, co je třeba udělat a jak se začít posouvat dál. I plánování vás nabije optimismem a energií.

Panna

Záleží na vás, jak si představujete ideální trávení volného dne. Sobotu tak můžete prožít podle sebe. Někoho potěší nicnedělání, jiný člověk dá přednost turistice a někdo pro změnu tvůrčí práci. Důležité je cítit, že dopřáváte odpočinek celému svému organismu.

Váhy

V sobotu byste měli mít podle všeho vynikající náladu. S ní přijde i přemíra sil a energie, takže se nebojte dopřát si menší sportovní aktivitu. Pokud máte dobrou kondici, dejte si do těla pořádně! Protáhněte se! Hlavně pokud máte sedavé zaměstnání.

Štír

Nechcete dnes potěšit své blízké? Pokud ano, vstaňte dříve a připravte pro ně dobrou snídani. Během týdne se starají oni o vás, tak proč jim to v sobotu neoplatit? Společně se nasnídejte a uvidíte, že to bude skvělý start bezvadného víkendu.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Volný den přinese mimořádnou intuici a plno skvělých nápadů. Ty se mohou týkat podnikání, vašeho zaměstnání nebo renovace vašeho domova. Proto byste dnes měli vzít do ruky tužku a vše si zaznamenat, ať na něco nezapomenete. Byla by to škoda!

Kozoroh

V sobotu pocítíte, že vaše intelektuální síla je opravdu na výši. Nemusí vás trápit, že nejste v práci a nemůžete toho využít ve své kariéře. Můžete tyto energie použít k promyšlení podnikatelských plánů, investic, rekonstrukce domova a podobně.

Vodnář  

Je ve vašem okolí nějaké zajímavé památné místo? Zkuste se k němu dnes vydat. Výlet vám udělá dobře, a pokud s sebou vezmete také rodinu nebo přátele, bude to zároveň zábava. Uděláte tak něco pro své zdraví. A to stojí za to. Zvažte to!

Ryby

Někdo z vašich blízkých dnes bude potřebovat péči. V zimě to tak už chodí, virózy a chřipky se nevyhnou nikomu. Chce to zázvor, med, citron a vitamíny a také hodně odpočinku. Skvělou medicínou jsou i milá slova a vlídná společnost, na to pamatujte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz