Co nás čeká

Horoskop na neděli 23. ledna: Nepodceňujte odpočinek. Je důležitý

Horoskop na neděli 23. ledna: Nepodceňujte odpočinek. Je důležitý
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Nemyslete na práci, nepřepínejte své síly a udělejte si den odpočinku. Práci se dnes vyhněte. Potřebujete nabrat síly do dalšího týdne.

Beran

Pokud bude příjemné počasí, vyrazte dnes na výlet se svými blízkými. Jestliže se venku žení všichni čerti, nevadí. I doma přece můžete strávit společně hezkou neděli. Zapojte fantazii a vymyslete nějaký fajn program, možností je přece spousta!

Býk

Pokud se domníváte, že máte obě ruce levé a neumíte nic vytvořit, pokuste se dnes přesvědčit sami sebe, že to tak není. A budete sami překvapeni, jak moc jste se v sobě mýlili. Navíc si odpočinete od stresu a uděláte si radost. Tak do toho!

Blíženci

Těšte se na příjemnou neděli, ve které se zřejmě nebudou dít žádné velké události. I když máte rádi vzrušení, tentokrát oceníte klidné ladění volného dne. Můžete si odpočinout nebo dělat věci, na které jindy jednoduše nemáte čas. A to se přece hodí.

Rak

Nedělní ráno ve vás může vyvolat pocit, že po psychické stránce jste tak trochu málo odpočatí. Zkuste proto dělat jen to, co je vám příjemné, a ničím se nenechte rozhodit. Vyhýbejte se konfliktům. Něco hezkého si přečtěte nebo si promluvte s blízkými.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě v roce 2022 hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Ve druhé polovině ledna máte poměrně velké ambice. Ani o víkendu proto neustáváte v přemýšlení o tom, jak to udělat, abyste byli nejlepší a brzy se ocitli tam, kde chcete být. Můžete se takovým myšlenkám ale věnovat i během procházky nebo odpočinku.

Panna

Přes elán a nadšení, kterými v tomto měsíci disponujete, dnes cítíte, že potřebujete opravdu pořádně odpočívat. Nic nebrání tomu, abyste si důkladný relax dopřáli. Nemyslete na práci, nepřepínejte své síly a možná bude fajn, když zajdete na masáž.

Váhy

Nejspíš dnes budete mít možnost projevit se jako lidé, kteří dokážou ty druhé povzbudit a obnovit u nich pozitivní myšlení. Někomu z blízkých nebo přátel pomůžete zahnat splín a zlepšit náladu. Moc dobře víte, že litování v takové chvíli nepomůže.

Štír

Pokud se s ostatními neshodnete v názorech na témata běžného života a věcí okolo, není to nic divného. Každý člověk má svůj názor. Dnes se však raději vyhněte tématům, která jsou spouštěčem konfliktů a vzrušené výměny názorů. Nebylo by to příjemné.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Pokud dnes čekáte důležitou návštěvu, například příbuzné nebo třeba rodiče vašeho partnera, budete muset vážit slova s velkou opatrností. Stačí jedno, které nebude úplně vhodné, a hned bude pomyslný oheň na střeše. Bude to zkrátka docela náročné.

Kozoroh

Nemusíte vymýšlet nijak náročný program, abyste měli pocit, že jste neděli strávili příjemně. Můžete si ji užít se svými blízkými i doma. Můžete si spolu povídat, hrát společenské hry, dělat domácí práce nebo cokoliv, co vás napadne. Obohatí vás to.

Vodnář

Je možné, že dnes budete probírat blížící se jarní prázdniny. Je čas, abyste se dohodli, jak je strávíte. Bude třeba se pořádně domluvit, abyste předešli pozdějším kyselým obličejům a otráveným poznámkám. A také zmatkům, na ty jste totiž experti.

Ryby

Pokud přemýšlíte o nákupu nové nemovitosti, může se k vám dnes dostat nabídka, která se vám bude dost líbit. Nemůžete o tom ale rozhodnout sami, promluvte o ní s rodinou. Její názor je stejně důležitý jako ten váš. Bude to váš společný nový domov.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz