Krimi

Muž měl v Praze přepadnout banku a odnést stovky tisíc korun. Hrozí mu 10 let

Policie dopadla muže podezřelého z přepadení banky v pražských Strašnicích, odkud si měl odnést několik set tisíc korun. Stalo se to minulý týden.

Kriminalisté si pro podezřelého došli do jednoho z hotelů na Mladoboleslavsku a vypadalo to, že ho dost překvapili. Zákrok byl rychlý, nekompromisní a muž měl pouta dřív než oblečení. Následoval převoz na služebnu k výslechu, kde se k přepadení banky přiznal.

Prý ho už nebavil dosavadní způsob života a s penězi z banky si chtěl konečně začít žít tak, jak si vysnil, takzvaně na vysoké noze. Zhruba čtvrt milionu korun ale za týden moc roztočit nestihl. Téměř všechny peníze prý u něj policisté našli.

Související obsah

Přepadení se stalo minulou středu po 17. hodině. Do pobočky banky ve Vinohradské ulici ve Strašnicích přišel muž v zimní bundě, s kapucí a respirátorem na obličeji. Úřednici za přepážkou hrozil, že pokud mu nedá peníze, vytáhne pistoli.

Jak se nakonec ukázalo, žádnou u sebe nejspíš neměl. Ač se snažil maskovat, na záběrech ho nakonec lidé poznali a policii přivedli na stopu. V pátek se rozhodne o tom, jestli půjde do vazby. Hrozí mu až 10 let vězení. 21letý mladík přitom podle policistů dosud žádné problémy se zákonem neměl.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz