Zahraničí

Hvězda Teorie velkého třesku v slzách. V den narozenin jí zemřel syn

Hvězda Teorie velkého třesku v slzách. V den narozenin jí zemřel syn
Zdroj: Profimedia

Obrovská tragédie zasáhla do života americké herečky Reginy Kingové, známé třeba z populárního sitcomu Teorie velkého třesku. V den jeho narozenin jí zemřel jediný syn Ian Alexander, nadějný hudebník a dýdžej. Podle policie spáchal sebevraždu.

Nejtěžší okamžiky teď prožívá americká herečka Regina Kingová, která přišla o jediného syna. Talentovaný dýdžej Ian Alexander spáchal ve středu, v den svých 26. narozenin, sebevraždu. Informoval o tom portál TMZ.

"Naše rodina je ztrátou Iana zničená v té nejvyšší možné míře. Byl neskutečně blyštivým světlem a vždy mu záleželo na štěstí druhých. V těchto těžkých chvílích žádáme o respektování našeho soukromí," vzkázala zdrcená Kingová.

Související obsah

Herečka se se synem často objevovala na společenských akcích, po červeném koberci spolu kráčeli nespočetněkrát. Měla ho s hudebním producentem Iana Alexanderem starším, za nějž byla v letech 1997 až 2007 vdaná.

Kingovou si můžete pamatovat z Teorie velkého třesku, v několika epizodách ztvárnila personalistku Janine Davisovou. Hrála také v komediích Bláznivá školka, Moderní Popelka, Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější nebo romantickém snímku Naše rodinná svatba.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz