Domácí

Brněnský taxikář vezl mladíka, ten po něm házel kebab a snažil se ho zbít

Brněnský taxikář vezl mladíka, ten po něm házel kebab a snažil se ho zbít
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Nevšední a velmi krátkou jízdu má za sebou taxikář z Brna, který v sobotu ráno naložil 24letého cizince a trojici jeho známých. Kvůli nevhodnému chování je už po pár metrech vysadil, jenomže mladíkovi se to nelíbilo a začal po něm házet kebabem. Potom se snažil i o napadení pěstmi.

Čtyřiadvacetiletého mladíka házejícího po taxikáři kebabem v sobotu ráno spatřili strážníci v brněnské Benešově ulici. Pokoušel se i o fyzický útok, naštěstí marně.

"Jakmile uviděl blížící se hlídku městské policie, dal se hned na útěk po schodišti do Josefské ulice. Hlídka ho však brzy dostihla, a protože se ani po použití donucovacích prostředků nezklidnil, musela ho spoutat," uvedl mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba.

Související obsah

Po návratu na místo konfliktu řidič strážníkům řekl, že muže a jeho tři kamarády naložil u hlavního nádraží. Kvůli hrubému chování je ale už po pár metrech přiměl vystoupit a to cizince rozčílilo ještě víc.

"Celá událost se nakonec obešla bez zranění i škod na majetku. Podezření z přestupku proti občanskému soužití a veřejnému pořádku dořeší správní orgán," uzavřel Šoba.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz