Co nás čeká

Horoskop na pátek 28. ledna: Hvězdy varují před nevěrou

Horoskop na pátek 28. ledna: Hvězdy varují před nevěrou
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Slunce vám podsouvá atypické jednání v lásce a partnerských vztazích. Hvězdy jsou nakloněny nevěrám a vaše tendence nepřikládat fyzické lásce váhu jsou ještě větší. Dobře si rozmyslete, co děláte. Mohli byste někoho ranit.

Beran

Trápí vás pochybnosti ohledně budoucnosti vašich dospívajících potomků? Dnes se vám naskytne nevšední šance promluvit jim do duše. Jděte na to chytře a diplomaticky, nemá cenu se hádat a snažit se jim vnutit váš názor. Ukažte jim správnou cestu.

Býk    

Každý z nás má někdy své dny. Co se však týče vás, často to ženete do extrému a je s vámi velmi obtížné vycházet. Snažte se ovládat své tendence k povýšenému a arogantnímu jednání. Buďte otevření a naslouchejte názorům okolí. Ulehčí to všem život.

Blíženci

Striktně od sebe oddělujete lásku a sex, musíte si ale uvědomit, že váš postoj je spíše výjimkou. Hvězdy jsou nakloněny nevěrám a vaše tendence nepřikládat fyzické lásce váhu jsou ještě větší. Dobře si rozmyslete, co děláte. Mohli byste někoho ranit.

Rak    

Svéhlavé Slunce vám podsouvá poněkud atypické jednání v lásce a partnerských vztazích. Jeho silné emoce ze vzdušného znamení Vodnáře rozpaluje vaše touhy a vy děláte a říkáte věci, které se vám nepodobají. Mars se přidává s dávkou kuráže, takže udivujete.

VELKÝ TAROT 2022!
Zjistěte, co Vás čeká v roce! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev     

V lásce jste pro svůj protějšek často rébusem a vaše city bývají velkou neznámou, dnešek má však s vámi jiný záměr! Díky Venuši a Marsu jste mnohem emocionálnější, inklinujete k novým smyslovým zážitkům a toužíte po zvláštním vzrušení.

Panna 

Trápí vás černé svědomí? Pokud jste se dopustili chyby, nezbývá nic jiného než se s tím poprat a už ji neopakovat. Pokud přemýšlíte nad tím, že byste se svěřili partnerovi, raději tak nedělejte. Ulevili byste svému svědomí, jeho byste ale ranili.

Váhy  

Jste spontánní ve všech směrech života a co se týče milostné oblasti, občas to trochu přeháníte. Snažte se držet zpátky a alespoň se se svými potřebami zaměřte na ty, kteří jsou nezadaní. Jen si hrajete, měli byste si ale uvědomit, že tím ubližujete.

Štír     

Nemáte na večer žádné plány? Seberte odvahu a pozvěte na rande osobu, do které jste už dlouho zakoukaní. Je pochopitelné, že cítíte velkou nejistotu. Věřte však, že neúspěchu byste litovali mnohem méně než skutečnosti, že jste to alespoň nezkusili.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR!
Zajímá vás, na co se
můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Střelec

Leze vám už na nervy, že všichni přehlíží vaše názory i práci? Pokud nejste spokojení v pracovním kolektivu, je nejspíš na čase, abyste jej změnili. S vaší kvalifikací a zkušenostmi nebude problém najít zaměstnání, ve kterém vás patřičně docení.

Kozoroh

Máte obavy, že vaše nedávné investice nebyly právě rozumnou volbou? Nedělejte unáhlené závěry a buďte trpěliví. Uvědomte si, že oblast, ve které momentálně experimentujete, je velmi vratká a nevyzpytatelná. Vyhněte se zbrklým rozhodnutím a vyčkejte.

Vodnář          

Přímo magneticky jste přitahováni k protějškům znamení Býka, takže u těchto jedinců zbystřete! Jestliže žijete v manželském vztahu, je hvězdná nadílka poněkud slabší. Od odpoledne si bohyně lásky Venuše staví hlavu a hrozí tak možné hádky.

Ryby  

Jste věčnými snílky. Často to dělá život zajímavějším, zbytečně si ho ale někdy komplikujete. Přestaňte si stavět vzdušné zámky, v některých situacích je přeci jen lepší, když se k nim postavíte realisticky. Vyhnete se zklamání z nesplněných iluzí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz