Zahraničí

Žena málem přišla o miliony. Zprávu o výhře našla náhodou ve spamu

Žena málem přišla o miliony. Zprávu o výhře našla náhodou ve spamu
Loterie, ilustrační foto Zdroj: profimedia.cz

Američanka Laura Spearsová na začátku ledna málem přišla o několik milionů dolarů. Zprávu o výhře se totiž dozvěděla čistě náhodou, když procházela složku se spamem ve svém e-mailu.

Žena z amerického Michiganu si, i když to normálně nedělá, projížděla svou e-mailovou schránku a koukala i do složky se spamem, když zjistila, že vyhrála v loterii tři miliony dolarů (zhruba 65 milionů korun), informuje Guardian.

"Viděla jsem na facebooku reklamu, že jackpot Mega Millions už je dost vysoko, a tak jsem se rozhodla, že si koupím jeden tiket," uvedla Laura Spearsová prostřednictvím zástupců loterie.

Související obsah

​Pár dní na to žena hledala e-mail od přítele a nemohla ho vůbec najít, takže se rozhodla, že se podívá i do spamu. "V tu chvíli jsem našla e-mail z loterie, že jsem vyhrála. Nevěřila jsem vůbec vlastním očím. Pořád nechápu, že jsem vyhrála tři miliony dolarů," dodala žena.

Američanka přitom původně vyhrála pouze jeden milion dolarů, ale povedlo se jí trefit i takzvanou megavýhodu, takže se jí celá výhra navíc ztrojnásobila. Spearsová se navíc nechala slyšet, že kvůli výhře odejde dříve do důchodu a o část se podělí i s rodinou.

Policie představila přístroj, který obvolává seniory a varuje je před podvodníky:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz