Domácí

Dominika Gottová překvapila písní. "Snažím se být jako ty!" zpívá zesnulému otci

Dominika Gottová překvapila písní. "Snažím se být jako ty!" zpívá zesnulému otci
Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová (48), nejstarší z dcer Karla Gotta (†80), nazpívala dojemnou písničku. Popisuje vztah se zlatým slavíkem, ale zároveň odhaluje, co sama v životě prožívá.

V úterý o sobě dala veřejnosti vědět prvorozená dcera Karla Gotta Dominika. Nikoho by ale nenapadlo, že nazpívá písničku. Tu nazvala "Pro tebe", což napovídá, že ji věnuje zesnulému otci. 

Píseň Pro tebe Dominika vytvořila ve spolupráci s italským hudebníkem Gabrielem Grillottim. Ten ve videoklipu zpívá, zatímco Dominika recituje emotivní text. "Odešel jsi, jednoho dne se to muselo stát. Vždy jsem stávala za oponou, vždy jsem obdivovala tvojí sílu. A když jsi mě pak vzal do náruče, byla jsem ta nejšťastnější holčička na světě," svěřuje se Dominika posluchačům.

Dominika dále popisuje její pocity, jak se cítí ve společnosti. "Zůstala jsem sama a soudí mě, jsem nemilovaná. Když nevím kudy kam, snažím se být jako ty," zpovídá se. Poukazuje také na velký tlak. "Oči kolem mě neustále sledují, nechtějí chápat, že to nejsi ty," stěžuje si. 

Italský producent a vydavatel zastává ve videoklipu roli Karla Gotta. Ve francouzštině Dominiku utěšuje a vyjadřuje jí podporu, aby se s životem poprala. "Promiň, že jsem nebyl vždy u tebe. Ani já to neměl vždy lehké, musel jsem věřit sám v sebe, abych nad nimi zvítězil. Ukaž také svou sílu a nevšímej si kritiky," radí jí muzikant. 

​Dominika Gottová nepřekvapila jenom vlastní písní, ale také změnou barvy vlasů. Lidé mají na novou písničku různé názory. "Myslel jsem, že tam bude zpívat, když jsem slyšel, že Dominika Gottová nazpívala duet, recitovat by dokázal každý," napsal jeden z posluchačů v komentářích pod videoklipem na YouTube. "Píseň hezká, ale plná smutku, bolesti a nenaplněných přání," napsala další posluchačka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz