OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

GYMSTORY v OC Šestka umí zbavit bolesti zad i připravit na Spartan Race

Nejmodernější posilovací stroje z USA, špičkové technologie, nejvybavenější krytá dráha v ČR pro trénink na překážkové závody, kryokomora, sauna i fyzioterapie.

To je jen část služeb, které nabízí nově otevřené Gymstory v Obchodním centru Šestka v Praze 6 v blízkosti pražského letiště. Hlavním záměrem netradičního fitness konceptu bylo vytvoření centra pro zdravé tělo, čemuž odpovídá i nabídka nejrůznějších kurzů a lekcí cvičení všeho druhu. Na své si tu přijdou rodiče s dětmi, profesionální sportovci i široká veřejnost. Na skupinových nebo individuálních lekcích trenéři pomáhají s rozvojem přirozeného pohybu, zpevněním těla a odbouráváním bolesti či špatných pohybových návyků.

Zdroj: GYMSTORY

​Jedním z hlavních lákadel je pro návštěvníky Gymstory unikátní cvičební systém ideomotorické terapie (IMT), která využívá přirozené pohyby těla a šetrným způsobem buduje stabilitu, sílu i hybnost kloubů a dokáže se postupně vypořádat s obvyklou bolestí pohybového aparátu.

„Naši trenéři sázejí na přirozené pohyby a naučí klienta, jak pracovat se svým tělem efektivně a podvědomě. Při silovém tréninku s činkami, v intervalových lekcích i na józe nebo v rámci protahování vždy dbáme především na zdravý přístup ke cvičení. Ztuhlé a nefunkční tělo klienty po našem tréninku nečeká,“ říká školitel trenérů Václav Rázl. 

Zdroj: GYMSTORY

​Návštěvníci GYMSTORY si mohou vybrat z četné nabídky lekcí od skupinových kruhových tréninků přes TRX nebo nejrůznějších speciální posilovací hodiny až po trénink s dřevěnými tyčemi či lekce jógy. K dispozici jsou i trenéři pro individuální osobní tréninky či cvičení s trenérem v menších skupinách, které jsou cenově zajímavější než osobní trénink, trenér má však stále dost času věnovat se klientům a dohlížet na správné provedení cviků. 

Fitness centrum myslí také na všechny, kteří se chtějí cítit fyzicky lépe nebo cvičením vyřešit některé zdravotní problémy. Využít tak mohou speciální tréninky zaměřené na konkrétní problémy, hodiny pilates, zdravotního cvičení nebo fyzioterapie či si dopřát regeneraci v kryokomoře nebo v sauně.

Zdroj: GYMSTORY

​V Gymstory pamatují i na malé návštěvníky, a to speciálním dětským kurzem Jungle gym. Při něm si děti přelézáním překážek různých obtížností přirozenou formou zlepší svou sílu i pohyblivost.

Moderní multifunkční fitness centrum rozprostírající se na ploše 1 700 metrů čtverečních je po galerii moderního výtvarného umění Sky Gallery Šestka a herně Game World další nabídkou, jak návštěvníkům Šestky zpříjemnit pobyt v nákupním centru.

Fitness centrum nám i zákazníkům na Šestce chybělo, a proto jsme se rozhodli jej na volné rozlehlé ploše vybudovat. Věříme, že se nám podařilo vystavět takový koncept, který uspokojí širokou veřejnosti i profesionální sportovce jak z Prahy 6, tak ze širokého okolí. Tím doplňujeme rozmanitost zábavy a volnočasových aktivit,vysvětluje Lenka Šátková, marketing manager Šestky.

Zdroj: GYMSTORY

Nejdelší překážková dráha v ČR 

Každého, kdo Gymstory navštíví, zaujme obří konstrukce pro trénink na překážkové závody. Dráha vystavěná z klasických prvků OCR závodů je největší interiérovou možností pro přípravu v České republice a Gymstory je tak jediným certifikovaným zařízením pro pořádání Ninja Games pro ČR i Slovensko. Překážky by měly všechny zájemce připravit pro start na drsných závodech, jako je Spartan Race, Gladiator Race nebo Predator Race. Přímo na závodníky extrémních závodů jsou zaměřeny rovněž některé z tréninků – od přípravných kurzů pro úplné začátečníky, kteří se s překážkami teprve seznamují, až po dlouhodobé kurzy pro ty, kteří se chtějí znatelně posouvat na výsledkových listinách závodů. 

„V kurzech se zákazníci seznámí prakticky se všemi prvky, které se na závodech objevují. Ať už se jedná o šplh na laně, ručkování, stabilizační překážky na rovnováhu, nošení břemen, nebo třeba přelézání stěn a konstrukcí, všechny správné techniky si závodníci natrénují u nás a na závodech je už nic nepřekvapí,“ slibuje Rázl. 

Pro pravidelné návštěvníky je připraveno cenově zajímavé členství. Každý, kdo by si chtěl moderní koncept vyzkoušet anebo si přijít nárazově zacvičit, může využít jednorázové vstupy.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz