Domácí

Tragická nehoda na Havlíčkobrodsku. Řidič osobního auta nepřežil čelní střet

Středeční ráno začalo na českých silnicích tragicky. Na Havlíčkobrodsku u obce Česká Bělá se čelně srazilo nákladní auto s osobním autem. Řidič osobního auta srážku nepřežil. Silnice I/34 je kvůli nehodě uzavřená.

Tragická nehoda se stala ve středu ráno okolo 5:40. "Nehoda má tragické následky, zemřel řidič v osobním autě. Na místě všechny složky IZS," uvedla policie po šesté hodině ranní na twitteru. 

Jednačtyřicetiletý řidič osobního auta zemřel ještě před příjezdem záchranářů. "Utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl," řekl redakci TN.cz mluvčí záchranářů Petr Janáček. Řidič nákladního auta se při srážce nezranil.

Nákladní auto projíždělo po silnici ve směru od Havlíčkova Brodu směrem na Ždírec nad Doubravou. "Dvaatřicetiletý řidič jízdní soupravy z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Škoda Fabia, jehož řidič jel ve směru na Havlíčkův Brod," uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková. Dechová zkouška u řidiče nákladního auta měla negativní výsledek.

Související obsah

Okolnosti nehody a míru zavinění teď policisté zjišťují. Po nehodě byla silnice I/34 zcela uzavřena. Před 9:00 policejní mluvčí Dana Čírtková redakci TN.cz informovala, že komunikace je stále neprůjezdná. "Místo se dá rozumně objet, takže žádné problémy nevznikly," dodala Čírtková s tím, že vyšetřovatelé jsou stále na místě.

Podívejte se na fotografie z místa tragické nehody:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz