Domácí

Bagárová s Muradovem opět spolu? Zpěvačka nastínila, jak to teď mají

Bagárová s Muradovem opět spolu? Zpěvačka nastínila, jak to teď mají
Zdroj: Marek Novák Video

Monika Bagárová v prosinci minulého roku šokovala veřejnost poté, co oznámila, že už netvoří pár s Machmudem Muradovem. Zpěvačka a porotkyně pěvecké soutěže SuperStar nyní nastínila, jak to bývalí partneři po rozchodu mezi sebou mají.

Monika Bagárová před měsícem veřejnosti oznámila, že se zápasníkem a otcem její dcery Ruminky Machmudem Muradovem už netvoří pár. Důvodů pro rozchod prý bylo několik, ale ani jeden zpěvačka neprozradila.

Příspěvky, které v poslední době dává na svůj instagram, však nedaly spát jejím fanouškům a jeden z nich se zeptal, zdali náhodou opět s MMA bojovníkem netvoří pár. "Ruminka je náš smysl života. Oba pro ni dýcháme a uděláme vždy vše proto, aby byla šťastná a nechybělo jí nic. Tím nemyslím materiálně," odpověděla tajemně zpěvačka.

Související obsah

O tom, že by mohli být bývalí partneři opět spolu, může nasvědčovat i její odpověď na následující otázku, kde se jí další fanoušek ptal na to, jaký je její nejoblíbenější citát z Bible. "Odpustíte-li totiž lidem jejich prohřešky, odpustí také váš nebeský Otec vám," napsala Monika.

Ať už je to mezi slavnou dvojicí jakkoliv, je vidět, že si snaží vycházet vstříc, aby jejich dcera mohla trávit čas s oběma. Machmud totiž kvůli své sportovní kariéře tráví většinu času v zahraničí. 

Monika Bagárová to v SuperStar rozjela se soutěžícími (8/2021):

 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz