Zajímavosti

Velký zlom v životě Veroniky Žilkové. Mám depresi, prozradila

Velký zlom v životě Veroniky Žilkové. Mám depresi, prozradila
Veronika Žilková Zdroj: TV Nova

Život herečky Veroniky Žilkové se zásadně změní. Na sociálních sítích prozradila svým fanouškům, z čeho je nyní rozhozená a co ji trápí.

Nestárnoucí herečka Veronika Žilková oznámila na svém instagramu, že si vyřizuje důchod. Dokonce už byla podat žádost na pražském úřadě. Číslo pořadí 423 může úplně od základů změnit její život.

"Mám depku. Ten život tak frčí," napsala ke svému příspěvku Žilková na instagramu. Redakce TN.cz ji kontaktovala, ale Žilková svůj odchod do důchodu odmítla dále komentovat s tím, že jde o příliš intimní záležitost.

Otázkou tak zůstává, jestli herečka bude i nadále hrát, nebo se stáhne do ústranní a bude pečovat o svá vnoučata. Nelze vyloučit ani možnost, že by se přesunula za svým manželem Martinem Stropnickým do Izraele, který tam působí jako český velvyslanec.

Související obsah

​V minulém roce oslavila Žilková 60. narozeniny. A koncem roku vydala autobiografickou knihu, ve které mnohé zaujala, ale i pobouřila svou upřímností. Přiznala v ní totiž svůj někdejší vztah s režisérem Jiřím Menzelem, dokonce s ním měla i otěhotnět a jít pak na potrat.

V pořadu TALK! promluvila Žilková o výchově dětí a vzpomínkách na Tele Tele:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz