Domácí

Bára Poláková tajila vážný úraz. Teď prozradila, co jí pomohlo v léčení

Bára Poláková tajila vážný úraz. Teď prozradila, co jí pomohlo v léčení
Barbora Poláková Zdroj: Profimedia

Bára Poláková vyděsila fanoušky, zranila se při nehodě na horách. Nejprve se před nimi snažila úraz utajit, nakonec ale kápla božskou. A podrobně popsala, jaké instrukce dostala od lékařů, aby se co nejrychleji zbavila zdravotních komplikací.

Herečka a zpěvačka Bára Poláková se na horách zranila před dvěma týdny, s okolnostmi nehody se ale svěřila až teď. "Nejdřív a hlavně – jsem úplně v pořádku. To, co se mi stalo a jak a kde, není důležité, bylo to jen takové drcnutí," napsala na instagramu.

Fanoušci se o herečku začali strachovat, záhy je ale uklidnila. Od lékařů totiž dostala instrukce, jak se dostat zpátky do formy. "Žádné monitory jakýchkoliv rozměrů, žádné telefonní hovory. Prostě přítomnost. Jedním z důvodů bylo i to, že nám při sledování čehokoliv těkají oči. Dalším důvodem je stres nebo pokroucená páteř, jak jsme často v takovým tom pitomým pololehu s hlavou nahoru," popsala Poláková.

Bára přiznala, že "digitální detox" pro ni není nic jednoduchého. "Každým dnem mi docházelo, co dalšího do toho detoxu patří. Od filmů přes e-maily, platby, jaký bude zítra počasí, zprávy z domova a ze světa až k tomu, kolika lidem jsem nemohla dát vědět a co jsem měla vyřídit," pokračovala.

Související obsah

Podporu jí vyjádřili hvězdní kolegové. "Báro, já to tak dělám třeba celý týden. A ostatní jsou naštvaní. Ale to je jejich problém. Uzdrav se brzy," vzkázala jí herečka Dagmar Havlová. "Když jsem ti říkal ‘hlavu vzhůru‘, tak jsem nevěděl, že si na to vyrobíš i držáček," přidal se Jiří Mádl.

Zpěvačce hitu Nafrněná úraz podle jejích slov otevřel oči. "Byla jsem úplně v úžasu, jak to bylo Velký! Velký. Slíbila jsem si, že mi od teď digitální svět vezme maximálně desetinu času ze dne a budu prostě někdy vypnutá. A to proto, že nemusíme na všechno odpovídat okamžitě. To jsme si na sebe vymysleli jen my sami," zakončila Barbora.

luk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz