Domácí

Veronika (13) odešla z domova. Policie v Ústeckém kraji hledá i Simonu (16)

Veronika (13) odešla z domova. Policie v Ústeckém kraji hledá i Simonu (16)
KOSOHORSKÁ SIMONA a ROSCHER VERONIKA | Zdroj: Policie ČR

Ze svého domova odešla ve středu 13letá Veronika Roscher. Policie z Ústeckého kraje ji nyní hledá. Pátrá také po 16leté Simoně Kosohorské, která zmizela z domova svých rodičů ve Varnsdorfu už 3. ledna. Měla být s kamarádkou.

Policie v Ústeckém kraji hledá 13letou Veroniku Roscher. Když její rodiče nebyli doma, dívka ve středu odešla. Od té chvíle ji neviděli. Policie tedy vyhlásila pátrání.

Veronika by měla mít na sobě tmavé oblečení. Je hubená a měří asi 163 centimetrů. Má modré oči a krátké plavé až hnědé vlasy. Vypadá na 14 až 15 let.

S rodiči dívka bydlí v Chomutově. Pátrat po ní začala policie hned v den zmizení, od té chvíle se ji stále nepodařilo najít.

Související obsah

V Ústeckém kraji pohřešují i Simonu (16) 

Svěřenkyně výchovného ústavu Simona Kosohorská 3. ledna odešla z domovu svých rodičů ve Varnsdorfu. Byla tam na dlouhodobé propustce. Rodina odchod a pohřešování 16leté dívky policistům oznámila 12. ledna, v ten den také začalo pátrání. Podle informací policie u sebe dívka nemá telefon. 

Dívku se ani měsíc po zmizení stále nepodařilo vypátrat. "Pohřešovaná je zdánlivého věku 18–20 let. Je střední, 178 cm vysoké postavy. Má oválný obličej a výrazně velké oči hnědé barvy. Má černé dlouhé a vlnité vlasy s pěšinkou uprostřed," uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová. Na levé ruce u palce má Simona tetování "Mirek".

"V době odchodu měla na sobě hnědou zimní bundu s kapucí lemovanou kožíškem, vyšší kozačky šedé barvy a kalhoty tmavé barvy," popsala mluvčí Bartošová. Odejít měla s blíže nezjištěnou kamarádkou.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz