Zajímavosti

Zakázané vzpomínky legendárního herce: Asi bych o tom neměl mluvit

Herec Jan Antonín Duchoslav, který ztvárnil postavu legendárního Vikyho Cabadaje z filmu Sněženky a machři, promluvil v pořadu Experti na cestách o zážitcích z cestování s dětmi.

Cestování s dětmi může být někdy zážitek. Své o tom ví i Duchoslav, který s dětmi cestuje už odmalička. "Jeli jsme do Rakouska na lyže, když Toníkovi byly jen dva měsíce. Dokud se ty děti nehýbou, tak to s nimi jde. Kde jsme ho položili, tak tam zůstal," popisuje herec, podle kterého je tento věk dětí na cestování ideální.

Ale cestování s nimi může být někdy i náročné. "Mým dětem už je 10 a 13 let. A létání s nimi není taková sranda. Jednou se nám stalo, že ten mladší cestou z Dubaje čtyři hodiny řval. Ale já jsem u toho nebyl, zažila to jen žena," směje se Duchoslav, který podotýká, že za jeho přítomnosti si děti v letadle vždy jen hrály nebo spaly.

Související obsah

Jeho staršího syna ale létání baví. "Má zážitek, že ho vzali i kapitáni do kabiny, aby to tam viděl. Tenkrát to bylo překvapení od mého kamaráda pilota. Začalo to na letišti s tím, že vyhlásili 'family Duchoslav' a šli jsme na palubu úplně mimo pořadí všech cestujících. Pak nás usadili na nejlepší místa vpředu, kde je prostor. Asi bych to neměl říkat, ono se to nesmí. Ale oni ho tam vzali do kokpitu, aby to viděl no," přiznal herec.

Herec také prozradil, kam s dětmi rád cestuje. "Já mám rád Chorvatsko, Itálii, Španělsko a s dětmi jsem zatím nikdy necestoval dál. Mám rád letní dovolené na dojezd autem. To moje žena je statečnější," myslí si herec, který ztvárnil legendární postavu Vikyho Cabadaje. 

Film Sněženky a machři můžete sledovat také online na Voyo. Na Voyo vás čeká celá sekce těch nejlepších komedií.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz